x-kom hosting

Win XP błąd przy instalacji

Dymon007
utworzono
utworzono

Witam, próbuje zainstalować na starym laptopie win XP lecz wyskakuje mi za każdym razem komunikat "skopiowanie pliku bnts.dla nie było możliwe ", sprawdzałem dla pewności dwie płytki czy aby któraś z nich nie jest porysowana i na obu to samo.

Bydlaczek
komentarz
komentarz

A to jest wstepna instalacja? Czy ten blad wyskakuje juz po formatowaniu dysku i kopiowaniu plikow?

Dymon007
komentarz
komentarz

W czasie kopiowania plików

Bydlaczek
komentarz
komentarz

Z tego co pamietam mozna bylo to pominac jest taka opcja "pomin" ? 

Dymon007
komentarz
komentarz

System wtedy nie odpala wyskakuje błąd zaraz napisze jaki.

Bydlaczek
komentarz
komentarz

Masz 2 plyty w win xp tak? No wiec jak wyskoczy ci ten blad wyjmij plyte z napedu i wkladaj nastepna z win xp i daj dalej (wieki temu tak robilem i dzialalo kopiowalo plik z innej plyty)

  • Dobra wypowiedź 1
Dymon007
komentarz
komentarz

Jak normalnie chce go odpalić to jest napisane brak pliku NDTRL a jak z płyty to się zatrzymywał na zapraszamy i pisało coś tam o błędzie rejestracji chyba. Teraz nie sprawdzę bo sformatować dysk a nie ma sensu zaś z tym błędem tego instalować
W obu przypadkach jest to ten sam plik... Dziwne mi się to wydaje

Bydlaczek
komentarz
komentarz

Nic do laptopa nie jest dodatkowo podlaczone podczas instalacji na np na usb myszka? Lepiej wszystko odlaczyc na czas instalacji.

Dymon007
komentarz
komentarz

Tylko ładowarka, spróbuję jeszcze raz z zamiana płyt, jak dysk sformatować na NTFS czy FAT?

Bydlaczek
komentarz
komentarz

NTFS standard 

Dymon007
komentarz
komentarz

Ok spróbuję i zaraz napisze co i jak.
Chyba pykło narazie 66% płyty wkładam na zmiane

Bydlaczek
komentarz
komentarz

Wystarczy po skopiowaniu tego pliku wyjac ta druga plytke i wlozyc pierwsza.

  • Dobra wypowiedź 1
Dymon007
komentarz
komentarz

Wiem wiem aktualnie się instaluje zobaczymy jak startnie

Gość
komentarz
komentarz

Windows pewnie pirat i stąd problemy.

Instalowałem XP kilkadziesiąt razy nigdy nie było problemów oprócz tych z AHCI.

Ale instalacja zawsze szła z oryginalnej płyty z hologramem a nie wynalazków pobranych z neta z wbudowanym aktywatorem.

Gość
komentarz
komentarz

w windowsie xp nie trzeba aktywatora, odpowiedni klucz i pilnowac co by sie WAT nie zainstalowalo , robilem to mnostwo razy i nie bylo zadnych problemow - moze byc tak ze ci sie cos skopalo podczas nagrywania dymon lub podczas pobierania ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Dymon007
komentarz
komentarz

Już spoko system zainstalowany ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.