x-kom hosting

Aplikacje na androida

dixon0909
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem, mianowicie chce zainstalowac grę(gry) na karcie microSD. Na tablecie zostalo mi 500mb wolnego(wewnętrzna). Gra zajmuje 700mb, jednak gdy próbuje ją zainstalować otrzymuje komunikat ze brak wystarczającej ilości pamięci. Dodam też, że ustawiłem w opcjach by instalowało aplikacje na pamięci zewnętrznej.

Skipper499
komentarz
komentarz

Musisz mieć też miejsce na urządzeniu, bo to instaluje się na tym urządzeniu, a dane przenoszą się na kartę MicroSD. Według mnie. Tak mi mówili ci, którzy na tym się znali.

Jacek098
komentarz
komentarz

Tzn że nie da sie w calosci zainstalować aplikacji na karcie SD?

Skipper499
komentarz
komentarz

Nie da się. Na przykład program Link2SD przenosi aplikacje na kartę SD po zainstalowaniu.

Jacek098
komentarz
komentarz

I wtedy cała aplikacja jest na SD czy też jej część?

Skipper499
komentarz
komentarz

Też część. Miałem LG P500 i był zapchany, chociaż był ten program i był zrootowany, a i tak nie przenosił i wtedy, żeby napisać sms musiałem przełożyć kartę do Nokii Expressmusic.

  • 1 miesiąc później...
janota241
komentarz
komentarz

A jakiego masz androida (wersja)?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.