x-kom hosting

System Teta HR Cloud

lancuskowy
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

ostatnio mówi się wiele o systemie teta hr cloud. Może mi ktoś powiedzieć, czy rzeczywiście usprawnia on obsługę kadrowo-płacową oraz zarządzanie kadrami? Z tego co piszą na stronie Unit4BS nie trzeba nawet wykupować żadnych licencji, przechodzić szkoleń... Niczym nie musimy się przejmować, a po wykonanej pracy otrzymujemy nawet raporty.

Edytowane przez lancuskowy
  • 3 tygodnie później...

lancuskowy
komentarz
komentarz

Co myślicie o tego typu systemach?? 

  • 2 tygodnie później...
dariusz1
komentarz
komentarz

No nie wiem, dla mnie ważne jest żeby to było zbyt skomplikowane, na razie mam Offigo, i chyba przy nim zostane, bo ogarnia wszystko, rozliczenia, delegacje, zarządzanie finansami i czasem pracy także potrafi dużo i nie jest mega skomplikowany

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem nie można powiedzieć, że outsourcing jest najlepszy dla każdej firmy. Jeśli mamy do czynienia z małą firmą, gdzie dokumentacja kadrowo-płacowa jest prosta, jednolita, powtarzalna a koszt outsourcingu będzie znacznie niższy od kosztów zatrudnienia pracownika, to pewno takie rozwiązanie się sprawdzi. Jednak w dużych firmach dział HR ma zwykle szersze obowiązki, a w związku z ilością pracowników zwiększa się liczba nietypowych zadań i problemów do rozwiązania. Myślę, że najlepiej jest sprawdzić ten system zanim zwolni się kogokolwiek, czy zlikwiduje cały dział.

 

Bo, znam osobiście przypadek, kiedy ogromna instytucja z mnóstwem filii i pracowników zlikwidowała dział informatyzacji na rzecz outsourcingu. Ale mnogość nie typowych lecz koniecznych rozwiązań sprzętu i oprogramowania, ilości zadań do wykonywania i zgłaszanych problemów przez użytkowników, spowodowało, że praktycznie cała infrastruktura IT przestała działać. Głowa dyrektora który był inspiratorem tego pomysłu od razu poleciała, a dział IT powrócił do pracy, autentyk.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.