x-kom hosting

Pozornie błaha sprawa ikon i zakładek - proszę pomóżcie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: wojtek7777 ,
Zayfi
komentarz
komentarz

W dzienniku zdarzeń masz masę błędów, które się powtarzają i dotyczą dysku

System errors:
=============
Error: (02/06/2015 08:10:00 PM) (Source: Disk) (EventID: 7) (User: )
Description: W urządzeniu \Device\Harddisk0\DR0 wystąpił zły blok.

1. Pobierz CrystalDiskInfo zainstaluj, uruchom i podaj obrazek smart dysku

 

http://portableapps.com/apps/utilities/crystaldiskinfo_portable

wojtek7777
komentarz
komentarz (edytowane)

.

wojtek7777
komentarz
komentarz (edytowane)

.

wojtek7777
komentarz
komentarz

kolejny problem... może jakiś inny program?  (sory że dopiero teraz pisze)

wojtek7777
komentarz
komentarz

Pewnie wielu z Was - jak ktoś śledzi wątek pomyśli - sformatował by go i po kłopocie - racja, ale szlak mnie trafia jak sobie pomyśle ile czasu już poświęciłem żeby dojść do przyczyny i ta myśl że kiedyś sobie przeinstaluje wszystko pięknie, a tu takie coś jak się znowu przypląta - to mnie najbardziej przeraża.

 

Próbowałem tym programem co drugi kolega mi podsuną i wykrył dysk ale testu przeprowadzić nie da (żadnego z trzech). Poza tym po programie musze poruszać sie klawiarurą bo myszka LPM - nie działa jak należy :(   Udało mi się zrobić screeny z tego co pokazuje ten program.  W biosie hdd smart - mam enabled. 

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak masz gwarancje na lapka - reklamuj dysk. Format nic nie pomoże - objawy będą występować dalej.

Zrób kopię swoich danych.

wojtek7777
komentarz
komentarz

To komputer stacjonarny, a dysk kupiłem nowy parę miesięcy (może z siedem) temu przez allegro. Testuję czy są błędne sektory w hdd control 3  - wstawię raport jak skończy.

 

Powiedz proszę jesteś pewny że format tego nie naprawi???? Gdybym np po formacie zainstalował winde w innym miejscu??

hixmen
komentarz
komentarz

Pokaż cały smart do dołu. Bo z tego co wyświetla na różowo wskazuje że są bady. Jeśli skan potwierdzi uszkodzone sektory. Pozostaje kwestia czy są to bady logiczne czy fizyczne. Dlatego podkląd smart do samego dołu. Jak same logiczne to pełny format ze wskazaniem na zerowanie ale obszaru występowania badów. Jeśli nie pomoże wystarczy że jeden bad się ostanie po zerowaniu. To jak dysk ma jeszcze gwarancje to oddawać. Następną operacją by był remap ale nie w okresie gwarancyjnym.Tylko jak poprzenik wspomniał z kopiuj dane przed oddaniem dysku.

Zayfi
komentarz
komentarz

wojtek7777 > podaj to o co prosi hixmen. Na razie nie jest dobrze z dyskiem.

wojtek7777
komentarz
komentarz

raporty

hixmen
komentarz
komentarz

Wyniki smart podpowiadają. Że są bady fizyczne. Fajny jest komunikat po przeskanowaniu o uszkodzonych. Chodzi o ilość ile sobie pisze. Dysk do zwrotu gwarancyjnego. Prawdopodobnie zerowanie nie naprawi wszystkich uszkodzonych sektorów.

wojtek7777
komentarz
komentarz (edytowane)

To jeszcze Was proszę odpowiedzcie czy te problemy, które są opisane na początku - mogą być tymi bad sektorami spowodowane????   Pytam ponieważ będę kopiował wiele ważnych rzeczy na lapka córki i boje się że coś wraz z danymi się przeniesie...

 

A co do dysku to na pewno go sformatuje i zainstaluje system na drugiej partycji z ciekawości czy będzie działał poprawnie i jak po formacie będzie sytuacja wyglądać z badami. Gwarancja trochę mi nie leży bo pewnie trzeba będzie czekać z 3 tyg.

 

 

Dziękuję że poświęcaliście swój czas aby mi spróbować pomóc 

  • Rekomendowana odpowiedź
wojtek7777
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam ponownie

 

Kilka dni temu zainstalowałem na nowo system na drugiej partycji. Problem był rozwiązany do dzisiaj do kiedy to nie wszedłem na stronę "forum.android.com.pl" Wszedłem pomimo ostrzeżenia ponieważ nie raz z niej w przeszłości już korzystałem i mam tam też swoje konto. I od nowa dokładnie te same problemy.

 

Znając źródło możecie mi pomóc wywalić to złośliwe oprogramowanie które mi się dopisało???  gdzie to się mogło dopisać....?? i jak to usunąć???

hixmen
komentarz
komentarz

Do usuwania złośliwego oprogramowania czy wirusów  ekspertem jest Zayfi.  Zostaje Ci Go poprosić o pomoc i jak się zdecyduje to poda jakimi narzędziami skanować. I pokieruje krok po kroku aby wyleczyć system.

wojtek7777
komentarz
komentarz

Dzięki...

 

Poradziłem już sobie z tym.... ale dysk muszę reklamować :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.