x-kom hosting

Zblokowany dostep

sierski
utworzono
utworzono
Witam mam program do oglądania telewizji online dużo oglądałem i właściciel mnie zablokował.Ale co się okazuje ze jak na drugim komputerze stacjonarnym zainstalowałem to chodzi. Wszystko działa w jednej sieci wifi na Neostradzie.
Napisałem do goscia żeby mnie odblokował a no napisał ze nie może, jak przeinstaluje system bo będę mógł oglądać.
Próbowałem zmienić ip i mac kart wifi ale nic nie dało. Co mogę zrobić żeby obejść zabezpieczenie bez instalacji systemu.

offmyself
komentarz
komentarz

program do oglądania telewizji online dużo oglądałem i właściciel mnie zablokował

Możesz jaśniej ? Czy to jest w ogóle legalne ? O jakim programie mówisz ? Właściciel czego Cię zablokował ?

sierski
komentarz
komentarz (edytowane)

program nazywa się myplayer ponoć zostałem zablokowany za to ze dużo oglądałem a nie zapłaciłem.pisałem do supportu ze zapłacę i żeby mnie odblokowali to napisali ze nie mogą jak zrobię reinstalacje systemu to wtedy będę mógł oglądać. A na drugim kompie chodzi ok. Tak wiec się dziwie co mogli zablokować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.