x-kom hosting

dziwne komunikaty ! pomocy !

Oskar.s
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, otóż przy starcie windowsa pokazują mi się takie komunikaty: załączam pliki, wcześniej czyściłem komputer i wyciągał em wszystkie podzespoły i z powrotem złożyłem, po za tym system bardzo długo się włącza i wyłącza i komputer ogólnie bardzo wolno działa, pomóżcie.potem gdy klikam f wyskakuje mi ten drugi komunikat


Witam, otóż przy starcie windowsa pokazują mi się takie komunikaty: załączam pliki, wcześniej czyściłem komputer i wyciągał em wszystkie podzespoły i z powrotem złożyłem, po za tym system bardzo długo się włącza i wyłącza i komputer ogólnie bardzo wolno działa, pomóżcie.

Witam, otóż przy starcie windowsa pokazują mi się takie komunikaty: załączam pliki, wcześniej czyściłem komputer i wyciągał em wszystkie podzespoły i z powrotem złożyłem, po za tym system bardzo długo się włącza i wyłącza i komputer ogólnie bardzo wolno działa, pomóżcie.potem gdy klikam f wyskakuje mi ten drugi komunikat[attachment=37509:20150203_100327.jpg]

MC Jay
komentarz
komentarz

Jesteś pewien że podłączyłeś chłodzenie procesora?

Oskar.s
komentarz
komentarz

Tak podłączyłem wszystko działa i się kręci


Co to może być?proszę o pomoc bo nie mogę korzystać z kompa...

MC Jay
komentarz
komentarz

Nie wruszyłeś jakiegoś kondensatora na płycie głównej?

Oskar.s
komentarz
komentarz

No nie wiem, jest parę krzywych i niektóre się ruszają
Jak można to sprawdzić ?

adamsa1
komentarz
komentarz

Skoro jest parę krzywych i niektóre się ruszają to prawdopodobnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.... Uszkodzona płyta główna.

 

 

Wyślij zdjęcie swojej płyty głównej z komputera. Niech będzie wszystko widoczne

  • 2 miesiące później...
sfgpkpk
komentarz
komentarz

bylo napisane ze jakis chip fan jest za wolny dobrze na języku biosu sie znam więc ci to pisze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.