x-kom hosting

[Rozwiązany]Główny avatar

aXE
utworzono
utworzono

Na niektórych forach zauważyłem, że ci którzy nie maja avków , maja oryginalne avki forum, np. z napisem "FORUMPC" , może by zrobić takie coś na naszym forum, dodać do tego konkurs graficzny na najlepszy "orgialny" avek naszego kochanego Forum :)

GoBi
komentarz
komentarz

Można zrobić :)

Bluek
komentarz
komentarz

Good Idea!! Pomysl mi sie podoba..

Fafu
komentarz
komentarz

no to zrób jakiś na pokazanie :P

Kamix
komentarz
komentarz

Mi się pomysł podoba :)

necik
komentarz
komentarz

Jeżeli ktoś celowo podczas rejestracji nie wypełnił pola avatar to po co mamy go uszczęśliwiać jakimś domyślnym obrazkiem?

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Jeżeli ktoś celowo podczas rejestracji nie wypełnił pola avatar to po co mamy go uszczęśliwiać jakimś domyślnym obrazkiem?
Dorwalem sie do kompa i odpowiem :D (jestem we francji do konca tygodnia i ciezk z netem tutaj)Poczatkowi uzytkownicy nawet jak chca awatar, to nie zawsze maja odpowiedni obrazek, lub po prostu nie robia z lenistwa. sadze, ze taki domyslny avatar polepszylby przejzystosc forum i pod nickami nowych osob nie byloby tak lysosorx za brak Polskich znakow. Froncja = ichniejsza klawiatura= brak polskich znakow
aXE
komentarz
komentarz

To jak dla mnie to dobrze by było ogłosić ten kokurs na avatar, najlepiej jakby medator jakiś to zrobił, ja ani inny user nie możemy :)

necik
komentarz
komentarz

Czy przez to forum byłoby bardziej czytelne?

No nie wiem, powiedzmy ze w temacie wypowiada się 15 osób i wszyscy mają domyślne avatary. Co wtedy?

aXE
komentarz
komentarz

Bez przesady, jakieś 80% userów nie maja avatarów przez pierwsze 20 postów. Później robią sobie własne :)

dar55
komentarz
komentarz
Co wtedy?

ano zrobić z 5 różnych do wyboru , np :

myszka

kogucik

komp

itd :D

aXE
komentarz
komentarz

W sumie racja. Ale wtedy nikt by ich nie zmieniał bo i po co :) 1 By wystarczył, bo tak staną się zbyt pospolite i nudne :)

byku
komentarz
komentarz
pospolite
Pospolity będzie prędzej tylko jeden.

Nie jestem za tym pomysłem, ponieważ niektórzy po prostu nie chcą mieć avatarów ( jestem przykładem razem z necikiem(?) ;) ). Korzystałem z for, które posiadały coś takiego i osobiście uważam to za niewypał. Drugi argument to czemu narzucać coś co niektórym może się nie podobać, a nie umieją zrobić lepszego.

aXE
komentarz
komentarz
a nie umieją zrobić lepszego.

A po co robic skoro można ściągnąc ?

bizon11
komentarz
komentarz

Myślę że to nie ma sensu ;]

Avatar to znaczek który ma pomóc rozpoznać jakąś osobę - nie koniecznie po nazwie użytkownika :)

ano zrobić z 5 różnych do wyboru , np :

myszka

kogucik

komp

itd biggrin.gif

O ile się nie mylę to jest galeria i każdy może sobie coś wybrać :P

dar55
komentarz
komentarz
O ile się nie mylę to jest galeria i każdy może sobie coś wybrać

a co ty myslisz, ze ja się bawię avatarkami ? jak ustawiłem jeden to pozostaje :P

necik
komentarz
komentarz

Myślę że już wszystko w tym temacie zostało wyjaśnione.

Dziękujemy za propozycję ale jednak nie skorzystamy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.