x-kom hosting

Modernizacja PC [1500]

PustyB
utworzono
utworzono

Witam, od dłuższego czasu męczę się trochę z moim komputerem i postanowiłem trochę go zmodernizować.. Chciałbym dodać, że najlepiej byłoby gdybym kupował rzeczy co jakiś czas (np. co miesiąc jedną część).. Chyba, że nie będę mógł kupić 1 rzecz na miesiąc, bo w sumie tak będzie gdy zmienię płytę główną..

 

Mój aktualny komputer:

Płyta główna: Gigabyte ep43-s3l

Procesor: Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz

Karta Graficzna: Nvidia GeForce 9600GT 512

Zasilacz: iBOX 450W

RAM: 2x Geil DDR2 800MHz 1GB

 

Chciałbym dodać, że na tym komputerze będę ogólnie grał - najczęściej będzie to CS GO a z tego co mi wiadomo to do CS GO (silnik source) nie jest potrzebna jakaś mega karta graficzna, tylko procesor.. ;)

Nie podałem tutaj HDD/SSD, nagrywarki ani obudowy bo to już sam sobie kiedyś dokupię..

Youki
komentarz
komentarz

Chciałbym dodać, że najlepiej byłoby gdybym kupował rzeczy co jakiś czas (np. co miesiąc jedną część).. C

Uzbieraj całą kwotę i tyle, tutaj nie ma co modernizować praktycznie, a kupować coś, żeby leżało na półce i się kurzyło tak samo sensu nie ma.

PustyB
komentarz
komentarz

A czy na poczatku moglbym kupic karte graficzna pozniej zasilacz a na koniec cala reszte ?

Youki
komentarz
komentarz

To i tak nie ma sensu.

 

 

 

Sensowna karta graficzna będzie ograniczana przez Twój procesor, nie wspominając o pseudo zasilaczu.

PustyB
komentarz
komentarz

Ok, dzieki za pomoc ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.