x-kom hosting

Ludzie pomóżcie radą

Dymon007
utworzono
utworzono

Mogę zakupić nVidia shield za 1400 zł wersja lte 32 GB z coverem magnetycznym i padem. Tablet niestety tak jakby bez gwarancji bo osoba która go posiada wygrała go na targach Pga. Opłaca sie czy nie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jak dostaniesz gwarancję rozruchową.

 

Tak właściwie czemu wybór padł na nvidię shield?

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

Początkowo miał bym iPad Air ale w sumie stwierdziłem ze skoro tablet ma mi służyć przez około miesiąc dwa (odkładam na nowy komputer i w tym momencie jestem bez komputera), to potrzebuje coś co zapewni mi rozrywki, monitor w pokoju mam 21 calowy kabelek mini hd tez a internet mam 80 mega tak wiec z odpaleniem grida nie bedzie problemu, dodatkowo przyznam szczerze ze bardziej mnie w sumie od Apple zainteresowała nVidia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Musze to przemyśleć bo w sumie na 3G aż tak mi nie zależy a licytuje tez jednego shielda tylko tez bez gwary bo jest z USA pełen komplet narazie jest 700 zł i 15 h do końca licytacji i do niego jest jeszcze karta 32 GB pad i cover gratis. Może za 1000/1100 uda sie wyrwać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gość
komentarz
komentarz

odkladasz na komputer a chcesz kupic tableta za 700 - 1000  :E to jak to jest wkoncu?

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

Źle się określiłem od marca z trzy wypłaty chce przeznaczyć na laptop. Aktualnie kupuje shielda (i tak planowałem kupic jakiś tablet a shield mnie zaintrygował) bo bede bez komputera, a shield mi takowy zastąpi poprzez grid


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mniejsza z tym co o tym sądzicie który sie bardziej opłaca kupić? Opcjonalnie negocjuje tez 2 tygodniowy shield lte z morele (czyli gwara jest) z tymi hal life'ami itd + pad lecz bez covera za 1400 zł ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Szczerze ja nie chciałbym tabletu z androidem, jeżeli nie mam PC i postawiłbym na coś z Win 8.1

 

W każdym razie często się przemieszczasz, żeby 3G było Ci potrzebne?

Dymon007
komentarz
komentarz

Nie na tyle żeby je koniecznie mieć bo zawsze mogę z telefonu net udostępnić, co do android na shieldzie tez mam trochę takie obawy lecz biorę go głownie z myślą o gridzie i możliwości podłączania do tv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobra temat chyba do zamknięcia udało mi sie wylicytować za 1081 zł shielda wifi 16 GB + 32 GB karta z padem i coverem, lecz bez gwarancji ale wydaje mi sie że to dobra cena jak nowe shieldy wifi są po 1300 zł + do tego 250 zł pad oraz 120 cover, no i do tego jeszcze ta karta pamieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ważne, żebyś był zadowolony, ale gdybym wybierał tablet dla siebie nie kupiłbym niczego z androidem.

Dymon007
komentarz
komentarz

Rozumiem ale tak jak mówiłem kupowałem tylko ze względu na grid'a. I tez w sumie lizak mnie interesuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dymon007
komentarz
komentarz

Shield po południu przyszedł, ciesze sie ze łapałem tego z karta 32 GB bo 16 by mi nie wystarczyło, lolipop jak narazie bez zarzutów :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.