x-kom hosting

Problem x2

slodekkk
utworzono
utworzono

Ostatnio podczas gry w CS 1.6 nagle zacięło mi całą grę nie mogłem nic zrobić. Dopiero po chwili wywaliło mi na komputerze niebieski ekran z napisem (załącznik). Sformatowałem komputer i wgrałem na nowo Windowsa XP. Nie pomogło. Co mam zrobić?

Youki
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację tego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload. 

Youki
komentarz
komentarz

Sama moc nic kompletnie nie mówi. Podaj jego markę.

 

 

Przeinstaluj sterowniki do płyty głównej.

 

Usuń profilaktycznie AntyVirusa. 

Mass_Turbator
komentarz
komentarz

Co miałeś na myśli pisząc "sformatowałem komputer" ?

slodekkk
komentarz
komentarz

Mass_Turbator 
Podczas uruchamiania systemu nacisnąłem f8 wziałem opcję DVD i zainstalowałem przez BIOSA od nowa Windowsa przy okazji formatując cały dysk C


Przeinstalowanie sterowników do płyty głównej chyba nic nie da bo instalowałem nowe po formacie a problem miałem już przed


Tak to w całości wygląda. Nwm dokładnie o jakie informację Ci chodziło

Mass_Turbator
komentarz
komentarz

To dzieje się tylko podczas grania w tą jedną grę ? Wgrałeś najnowszy patch ?

 

Formatuje się dysk twardy a nie komputer. Ty sformatowałeś partycję c: dysku twardego a następnie  zainstalowałeś (reinstalowałeś) system operacyjny na tejże partycji.

slodekkk
komentarz
komentarz

Nie gram w inne gry więc ciężko stwierdzić. W tym momencie normalnie korzystam z komputera i nie wywala mi blue screena ale jak tylko wejdę na CS po chwili grania wywala. Zazwyczaj grając mam włączonego TS3 ale to chyba nie ma z tym nic wspólnego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.