x-kom hosting

niebieski ekran .brak możliwości uruchomienia OS'u

pomoz
utworzono
utworzono

Witam . Po zalogowaniu się na konto administratora wyskakuje niebieski ekran . Nie wiem co on oznacza . Proszę o pomoc w rozwiązaniu go . Czy da się to naprawic bez formatowania ? Załączam zdjecie . Z góry dziękuję za pomoc .:)

Youki
komentarz
komentarz

Usuwam poprzedni temat.

 

Jakby nie można było dodać tam tego załącznika, tylko od razu tworzyć kolejny temat o tym samym.

 

W trybie awaryjnym normalnie się uruchamia system ? 

pomoz
komentarz
komentarz

Usuwam poprzedni temat.
 
Jakby nie można było dodać tam tego załącznika, tylko od razu tworzyć kolejny temat o tym samym.
 
W trybie awaryjnym normalnie się uruchamia system ?

tak w trybie awaryjnym normalnie
Youki
komentarz
komentarz

W takim razie z trybu awaryjnego z dostępem do sieci spakuj plik z folderu Minidump (C:\\Windows\Minidump) i wrzuć na jakiś upload. 

 

Instalowałeś/aktualizowałeś ostatnio coś, sterowniki itp ?

pomoz
komentarz
komentarz

Nie nic nie instalowałem . Zaraz to zrobie co napisałeś :)

Nie nic nie instalowałem . Zaraz to zrobie co napisałeś :)

powiedz mi proszę co to ten"upload"
Nie wiem zabardzo co mam zrobić z tym jak już skopiowalem ten folder. Możesz mi wytłumaczyć?
FunnyPeKI
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie nic nie instalowałem . Zaraz to zrobie co napisałeś :)
powiedz mi proszę co to ten"upload"
Nie wiem zabardzo co mam zrobić z tym jak już skopiowalem ten folder. Możesz mi wytłumaczyć?

 

Wejdź na np. catshare.net chomikuj.pl rapidu.net spakuj skopiowany folder programem winrar i wrzuć na jedną z wybranych stron. Możesz spakowany plik wrzucić też bezpośrednio na forum.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.