x-kom hosting

prosze o szybką pomoc!

sfgpkpk
utworzono
utworzono (edytowane)

mój stary komputer po wyjęciu go z piwnicy i czekanie 2 godzin na wysuszenie sie CZY COŚ TAKIEGO uruchamia się po wybraniu jednej z opcji trybu awaryjnego komputer się wyłącza dostałem go kiedyś od wujka nie chce go wyrzucać proszę o pomoc! średnio na kompach się znam jak coś

tak przy okazji mam procesor Celeron intel inside ale nie wiem czy to pomoże w znalezieniu problemu ale raczej to chyba zasilacz TAK MYŚLĘ

kiedyś jak kompa tego używałem wszystko dobrze było tylko zaczął się zacinać i coś zdechło nic nie poobgryzane przez myszy sam sprawdzałem  chce jak najszybciej znów go używać dlatego chce by jak najwięcej sugestii na naprawę tego bym dostał

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację tego komputera i opisz dokładniej problem. Jeśli dobrze zrozumiałem, to komputer działa w trybie awaryjnym i się wyłącza, tak ?

  • 2 miesiące później...
sfgpkpk
komentarz
komentarz (edytowane)

znaczy komputer gdy wybiore np tryb awaryjny z siecia czy cos takiego zastyga na wyborze jak cos jestem troche ślepy w tych sprawach wiec nieznam sie dobrze jak sie spojrzy do wnetrza kompa tej duzej wiezy to widac tam troche pajęczyn a taka jakby tasma od dysku jest troche pogienta komputer nieuruchamia sie w zadny sposub zasilacz to niemoze byc bo ma odpowiednio duzo watuw to tego procesor celeron intel inside system chyba 32 bitowy 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.