x-kom hosting

MOnitor do 700zł

piotrek_94
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie poszukuje monitora 17 - 19 cali do 700 zł monitor głównie do grania moze jakis 19 calowy :D i tak przyokazji jaki do gier panorama czy kwadraciak??

Lipton
komentarz
komentarz

Jedni mowia ze panormama jedni ze kwadracik :D

ja mialem to i to i oba byly dobre

Proponuje ten :

http://www.agito.pl/19/lg_19_lcd_l1953ssf.351.38994.html

piotrek_94
komentarz
komentarz

Ale mi chodzi głównie do gier wiec cos zeby ładnie grało:D

Lipton
komentarz
komentarz

no tak ten jest dobry do grania. Moze chodzi Ci ze ma czas reakcji 5ms a nie 2.

Spokojnie poradzi sobie ten monitor z grami

piotrek_94
komentarz
komentarz

tak tylko ze te monitor widziałęm w szkole tylko ze 17 jakis kiepski kat widzenia no poprostu szok

Lipton
komentarz
komentarz

no oba dobre. Szoku bynajmniej nie robia

piotrek_94
komentarz
komentarz

a ile bym musiał wydac na doba dziewietnaske widziałem kiedys samsunga nie pamietam modelu za nie całe 800 zł (panoramiczny) a moze ten http://www.allegro.pl/item299062917_nie_ma...samsung_19.html

maba
komentarz
komentarz

Monitory panoramiczne mają inną rozdzielczość niż te 'zwykłe', jak przekłada się to na gry/filmy? Domyślam się, że nie rociąga obrazu na daną rozdzielczość panoramiczną, a dodaje czarne paski po bokach.. czy dobrze wnioskuję?

Bo chce kupić panorame, a nie wiem czy nada się do gier/filmów..

Lipton
komentarz
komentarz

spokojnie nie musisz sie bac ja mam panorame wszystkie gierki bardzo dobrze mi chodza

byku
komentarz
komentarz
Domyślam się, że nie rociąga obrazu na daną rozdzielczość panoramiczną, a dodaje czarne paski po bokach.. czy dobrze wnioskuję?

Nie, gdy gra ma mniejszą szerokość, to obraz jest rozciągnięty. Osobiście mam panoramę i akurat do filmów jest idealna. Jedyny problem jest z starymi grami, ale większość można jakimiś sposobami uruchamiać w okienku, co zastąpiłoby czarne paski.

fr0zen
komentarz
komentarz

A ja Ci polece BenQ FP93GX lub BenQ FP93GX+, który kosztuje ~700 zł ;)

patryk999
komentarz
komentarz

Ja polecam ci LG L1953s-sf. Grałem na nim w nfs ps, fife itp. i próbowałem wywolać smużenie ale nie udalo mi się. Jakość obrazu jest naprawde dobra. Polecam

piotrek_94
komentarz
komentarz

Znalazłem ciekawy monitor LG 192 ws za 600 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.