x-kom hosting

Najlepsza marka monitora

pois
utworzono
utworzono

Jaka według was firma robiaca monitory jest najlespza, sparwdzona i w przystepnej cenie? Mialem samsunha lcd i uznalem ze to szajs. Zastanawiam sie nad NECem i Acerem. Moze jakas inna jest lepsza?

mis456
komentarz
komentarz

Jak dla mnie najlepsze to ( w kolejności)

LG

Samsung

Iiyama

Gość
komentarz
komentarz

LG

Samsung

Lipton
komentarz
komentarz

Samsung

LG

Iyama

pois
komentarz
komentarz

SZAJSUNG jest do d**** !!!!! LG moze i dobre . A CO SÄDZICIE O NEC ???????????

Xilomion
komentarz
komentarz

To że ty miałeś jeden zły model nic nie świadczy.Ja miałem LG, samsungi i Nec'a. jestem przy Necu i Samsungu, choc LG też dobry. Ale jakoś jest przywiązanych do tych dwóch. Teracz czekam na Iiame. Acer, nie jest zbyt dobry.

Fixer94
komentarz
komentarz

a co myślicie o gateway??

Lipton
komentarz
komentarz

srednio o Gateway. Ja mialem LG i mam Samsunga narazie bardzo dobrze sie sprawuja czy sprawowały

Sonido
komentarz
komentarz

Miałem CRT Samsung'a i teraz LCD też Samsung...tak z przezwyczajenia. Najładniejsze monitory jak dla mnie.(ramka chociażby ;) )

bagish
komentarz
komentarz

Myślę że najlepsze są LG i Samsung :). O Iyama też słyszałem że są dobrą firmą.

frompoz
komentarz
komentarz

Sam posiadam LCD 22" Samsunga i muszę powiedzieć ,że rewelacja .

No wiec jeżeli ma iść w kolejności to :

Samsung

LG

Iyama

o innych nie wspominam,bo nie ma sensu ...

Gość
komentarz
komentarz

Samsung ,LG,Asus,Hanns.G ,Iyama

Tomek
komentarz
komentarz

Najlepszą jakość wykonania i obrazu oferują monitory Eizo(lecz ich cena jest odpowiednio większa)

Monitory Della(rzadkość w Polsce naprawdę super)

Sam posiadam monitor Samsunga 22 cale.

Jego zalety: wygląd, szybkość reakcji, ostrość obrazu.

Wady Kąty słabe szczególnie z dołu i góry(matryca TN ma to do siebie), słaba czerń.

W Samsungach występuja różne klasy matrycy najlepsze są oczywiście org. Samsunga.

Nie polecam monitorów firmy Iiyama(kiedyś bardzo dobre teraz mocno przecietne).

Popek
komentarz
komentarz

Jak dla mnie najlepsze są LG oraz Iyama

Fiolika
komentarz
komentarz

O i prosze,sadzac po wypowiedziach w postach,mam dobry monitor B) Samsung LCD 24 cale (chyba nie cale 24, 23 i troszke :P )

Witam w ogole po dlugiej przerwie :flowers2:

Jesli chodzi o moje spostrzezenia,to nie narzekam,jestem zadowolona,nawet bardzo moglabym rzec :mruga:

jason182
komentarz
komentarz

Jak dla mnei to Philips jest najlepszy [z LightFrame]. Nie tylko Monitory ale takze TV. Oprocz niego jeszcze moglbym wybrac DELLa oraz LG

pozdrawiam

Majin33
komentarz
komentarz

Ja natomiast mam juz doczynienia z II LCD iiyamy i jestem na prawde baaardzo zadowolony. Obecnie korzystam z Prolite P1704S-B1 (http://comp.lublin.pl/?goto=describe_products&kod_abc=C3552037) i wrazenia rewelacyjne. Podswietlanie super, kolory super.. rewelacyjny zwlaszcza w grach. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to troche slaba czern. Jednakze nie oddam tego LCD za zadne skarby i jakby ktos zastanawial sie nad 17-ka do 900zl.. to polecam z reka na sercu :)

frompoz
komentarz
komentarz
Jak dla mnei to Philips jest najlepszy [z LightFrame]. Nie tylko Monitory ale takze TV. Oprocz niego jeszcze moglbym wybrac DELLa oraz LG

pozdrawiam

Philips ? Dobre żarty .

Kiedyś może i dobre ,teraz składane w Polsce - mówi samo za siebie .

jason182
komentarz
komentarz
Philips ? Dobre żarty .

Kiedyś może i dobre ,teraz składane w Polsce - mówi samo za siebie .

Nie zauwazylem zebym napsial ze moje monitory sa calkiem nowe. Poza tym widze roznice w grach i filmach miedzy innymi monitorami a Philipsami gdy wlaczam LightFrame

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.