x-kom hosting

Który system Windows ma najmniejsze wymagania?

sQmpX
utworzono
utworzono (edytowane)

j.w.

Potrzebuje system Windows (ew. inny), który ma najmniejsze wymagania sprzętowe, a da rady na nim przeglądać internet i ew. zainstalować CSA :D Potrzebuję taki ponieważ mam stary komputer, który działa i chcę go jakoś dobrze spożytkować. 

 

Pozdrawiam

LaGoMIR
komentarz
komentarz

Windows XP.

  • Dobra wypowiedź 1
sQmpX
komentarz
komentarz

Windows XP.

Dzięki za pomoc. :)

sfgpkpk
komentarz
komentarz

czekaj!!! lepiej windows 98 poniewaz ma trochę mniejsze wymagania, na nim zainstalujesz counter strike, a bo to i tak dobry system, ale jak neta chcesz przeglądać pobierz firefoxa

r102
komentarz
komentarz

Szkoda że małe wymagania miał też twój Nauczyciel polskiego...

  • Dobra wypowiedź 1
Mass_Turbator
komentarz
komentarz

Mam starego laptopa. Po instalacji XP działał baaaardzo wolno, tak że nie dało się cokolwiek robić. Po instalacji 98 działa przyzwoicie. Tak że 98 działa istotnie szybciej niż XP ! Inna sprawa, że 98 ma tendencję do zawiech.

adamsa1
komentarz
komentarz

Hehehe to zależy od róznych parametrów. Mi stabilnie działa na 1 GB ramu Windows 7. Można mieć pojemny dysk i ustawić "Pamięć wirtualną" która działa podobnie do pamięci RAM. Polecam wam WIndows 2000 do bardzo dobrej stabilności, działalem kiedyś na tym systemie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.