x-kom hosting

e-mail

TomOlej
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, przepraszam że wybrałem zły dział ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedni dział dla mojego problemu. Jbc to proszę o przeniesienie. Teraz do rzeczy, otóż mój problem wygląda następująco - moje konto e-mail lub IP zostało zablokowane przez jakiś serwer anty-spamowy, prawdopodobnie przez spamhaus. Przy próbie wysyłania mail odstaje taki mail zwrotny(przykładowy mail do swojej innej poczty):

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of
its recipients. This is a permanent error. The following address
failed:

"hezbollah@t.pl":
SMTP error from remote server after RCPT command:
host: mail2.ut.pl
5.7.1 Service unavailable; Client host [82.165.159.130] blocked using zen.spamhaus.org; http://www.spamhaus.org/sbl/query/SBL205747


--- The header of the original message is following. ---

Received: from [178.216.26.13] by 3capp-mailcom-lxa01.server.lan (via HTTP);
Tue, 20 Jan 2015 06:02:54 +0100
MIME-Version: 1.0
Message-ID: <trinity-114a7657-abf1-48b4-a02d-61bea95b78e1-1421730174680@3capp-mailcom-lxa01>
From: "Tomasz Olesiejko" <TomaszOlesiejko@cash4u.com>
To: hezbollah@t.pl
Subject: JP
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
Date: Tue, 20 Jan 2015 06:02:54 +0100
Importance: normal
Sensitivity: Normal
X-Priority: 3
X-Provags-ID: V03:K0:KpehQK7OOJrw7YBODoAys9NQTWkbWmzsxrwLiO69kgR
DPvG8sdoTrXEKfU1DEHFN56H03GrUuNEu1r1taaHy9qHNifb1k
WYdjf6squ7MX8k2WA7AUgWfzcKJTUKrzxZEqFasjmWTTJPr2vQ
WCiQN3GWM6DpUeErkipjT92Bdvsl5ACZ7EjEc6zsVQliOhJN8v
/TSygefWQP0tr3EfpSiVrth8dlh9KnolV+otVO6LJGcn5pIwTw
8KihDev6WN4s7ghyufDj7JogMn0SK5UNZnA3WQMaLqfgmne/j6
hKEGaMiyIfDvOQHzJQZWuYWWm4N
X-UI-Out-Filterresults: junk:10;

 


Szukałem odpowiedzi na internecie, jedyną poradą było wysłanie maila do tej strony z prośbą o odblokowanie. Podjąłem kilka prób odblokowania konta jednak nic z tego nie wyszło. Pisałem nawet do obsługi maila ale również nic. Może Wy coś poradziecie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

krzysiuus
komentarz
komentarz

1. Przestań spamować (jeżeli to nie ty patrz punkt 2).

2. Zmień adres  IP, ja też się bawiłem w jakieś pisanie meili klikanie usuń z listy RBL ale to nic nie da bo i tak na niej wylądujesz...

Mass_Turbator
komentarz
komentarz

Miałem taki sam przypadek. Po telefonie adres został odblokowany. Okazało so, że miałem zbyt proste hasło i ktoś się włamał. Po zmianie hasła na: dfs86G?#h6Fl8!! jest spokój i na moją skrytkę: Kowalski.Edward@hot.pl nikt do tej pory się nie włamał.

TomOlej
komentarz
komentarz

Spamować nie spamuję, hasło do maila zmieniłem na trudniejsze do złamania. IP nie mogę zmienić bo mam radiówkę. Tylko powiedźcie gdzie mam dzwonić?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Też mam radiówkę... napisz do nich że IP trafiło na listy RBL i nie z Twojej winy. Zapewne zaproponują zmianę IP.

  • 3 tygodnie później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

A może cała domena, w której masz konto pocztowe jest na czarnej liście. Próbowałem otworzyć stronę internetową cash4u.com, po przekierowaniu dostałem info o wygranym Iphone 8 (sic!).

WireBoot
komentarz
komentarz

Nie,  Czarna lista nie jest  na domenę, tylko na adres IP.

W tym wypadku na czarnej liście jest IP  82.165.159.130. Jest blokowany przez czarną listę spamhaus. Najprościej można samodzielnie próbować ściągnąć z czarnej listy, jeśli nie wiesz jak usunąć, skontaktuj się ze swoim hostingodawcą, oni napewno wiedzą jak z takimi rzeczami sobie radzić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.