x-kom hosting

Problem z pagefile.sys

Megan90510
utworzono
utworzono

Mam problem z zapełnionym dyskiem D. Tego dysku nie używam, służy on do przywracania systemu i jak był od momentu zakupu tak sobie jest.

Laikiem jestem w tych sprawach, ale zauważyłam, że najwięcej miejsca zajmuje tam plik pagefile.sys (1,5 GB)

 

Wchodziłam w Mój komputer > Właściwości > Zaawansowane > Wydajność > Ustawienia > Zaawansowane > Pamięć wirtualna

Ale przy dysku D zaznaczone jest "Bez pliku stronicowania". Natomiast przy C "Kontrolowany przez system".

 

Co powinnam teraz zrobić? Mimo, że to dysk D jest zapełniony, ustalić górną granicę pamięci wirtualnej na dysku C ręcznie? Jeśli tak to na ile? Jeśli nie to jakieś pomysły?

Zayfi
komentarz
komentarz

Wejdź do zarzadzania dyskami i pokaż obrazek

 

start > polecenie uruchom > diskmgmt.msc

 

i daj obrazek jak czytane sa partycje dysku

Megan90510
komentarz
komentarz

Wejdź do zarzadzania dyskami i pokaż obrazek

 

start > polecenie uruchom > diskmgmt.msc

 

i daj obrazek jak czytane sa partycje dysku

 

Zrobione:

296e008a358c5.jpg

Zayfi
komentarz
komentarz

wstaw obrazki na http://www.speedyshare.com/

Zayfi
komentarz
komentarz

Partycja D jest partycją Recovery, (odzyskiwania systemu) i nic na niej nie kombinuj.

Natomiast C ma aż połowę wolnego miejsca. Na niej masz system. Wszystko jest poprawnie.

Megan90510
komentarz
komentarz

Partycja D jest partycją Recovery, (odzyskiwania systemu) i nic na niej nie kombinuj.

Natomiast C ma aż połowę wolnego miejsca. Na niej masz system. Wszystko jest poprawnie.

 

Komputer często bardzo mi spowalnia i miałam wrażenie, że to ten zapchany dysk D

Czyli przyczyna to coś innego? :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.