x-kom hosting

powrót z windows 8.1 do xp

Igor0505
utworzono
utworzono

Witam, zamierzałem kupić sobie windowsa, ale nie wiedziałem jak będzie dany model działał więc ściągnąłem z internetu najpierw windowsa 7 a później 8.1. Windows 7 się zacinał po paru minutach tak, że jedyną opcją był reset komputera, a win 8.1 działa dobrze ale gry się strasznie lagują. Kiedy chcę zainstalować windowsa xp (oryginał) to wywala błąd. Myślałem, że to wina płyty ale u kolegi wszystko działa. Widowsa próbowałem z widoku biosa i z pulpitu instalować ale nie da rady żadnym sposobem. Jak mogę wrócić spowrotem z windowsa 8.1 do xp? Proszę o pomoc ! 

  • 1 miesiąc później...

Cage21
komentarz
komentarz

Chesz mieć zainstalowany system WIndows XP Pro?

Jaki to jest sprzęt?

Sprawdzałeś jakie masz ustawienia w biosie?

Jeżeli masz w biosie tylko opcje Boot Mode: UEFI oraz Legacy, to sam za bardzo nic nie zrobisz, bo potrzebujesz wtedy sterowników AHCI do sytemu WIndows XP, które mószą być zintegrowane z tym systemem, który instalujesz, czyli XP

Gość
komentarz
komentarz

Podaj typ PG albo laptopa, jeśli to laptop.

Tylko kto w dzisiejszych czasach instaluje niewspierany już XP.

Chyba że masz naprawdę zabytkową PG.

Cage21
komentarz
komentarz

Ja obecnie posiadam nowy sprzęt Acer E3-111, który był kupiony z systemem Linux, a posiadam jeszcze do tego system Windows XP Pro wersja BOX i mam problem też z zainstalowaniem tego systemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.