x-kom hosting

Why?

Gość
utworzono
utworzono

Mam pytanie czemu forum nie jest rozkręcone nie ma za dużo ludzi wo gule jak patrze na inne forum to jest o 99 % lepiej.Zróbcie cos!

FrogsterPL
komentarz
komentarz
nie ma za dużo ludzi

Liczy się jakość, a nie ilość ;)

Zastanawia mnie, że skoro Ci się tutaj tak nie podoba, to w jakim celu się zarejestrowałeś, ale nevermind ^^ Dodam tylko, że często na tym forum widać posty w stylu "jeszcze nigdzie mi nie odpowiedzieli tak szybko jak tutaj" - to chyba coś znaczy, nie? :)

Oprócz ilości użytkowników i posiadanej przez nich wiedzy (fakt, bardzo ważne) liczy się również atmosfera na forum, pamiętaj o tym.

GoBi
komentarz
komentarz
jest o 99 % lepiej.

Wiec nie trzymamy.... papa!

Gość
komentarz
komentarz

Kevin nie kozacz bo jesteś z mojego miasta i Cie zabije :P

necik
komentarz
komentarz
Zróbcie cos!

Zaproponuj coś.

Gość
komentarz
komentarz

1.Np. zróbcie nowe tematy

2.Powysyłać ludzi linki do forum

Kamix
komentarz
komentarz
2.Powysyłać ludzi linki do forum

To nie jest dział Humor.

Czyż by chodziło z SPAM ? To niezbyt ładne :P

nitro07
komentarz
komentarz

Ja zaproponowałem nowy dział link i niestety mało odpowiedzi na mój "apel" sam nie wiem co o czym myśleć.... uważam, że dodawanie nowych działów z zakresu informatyki np serwery pozwoli przyciągnąć nowych zaawansowanych użytkowników, a dzięki temu forum będzie sie rozwijać.

GoBi
komentarz
komentarz

nitro07, niestety narazie mamy dużo innych problemów związanych z forum a rąk do pracy coraz mniej. Prosze o cierpliwość, ewentualnie co jakiś czas o przypomnienie danej sprawy.

Temat zamykam. Ponieważ uważam że on jest bez sensu... Jakby co prosze o kontakt na PW do któregoś z Administratorów ForumPC.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.