x-kom hosting

Windows 10 - dyskusja ogólna

Kamilowaty16
komentarz
komentarz

Niestety nie mam cd key ponieważ windows 7 był instalowany u informatyka czy jest jakaś inna możliwośc powrotu do 7 ?

Kamilowaty16
komentarz
komentarz

wyciągnołem klucz wpisuje na tej stronie co podałeś lecz wykakuje jakis error 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

To może użyj innego narzędzia.

Kamilowaty16
komentarz
komentarz

to samo 

Rafaello 1
komentarz
komentarz

[spoiler]Jezu chryste! Jak nawalę do dupy tej bandzie z Microsoftu!!!! To w powietrzu z głodu zdechną! Normalna praca zajebanego systemu Windows 10 i nagle ekran gaśnie, rozlega się buczenie BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR i tylko pozostaje restart i te ścierwa jeszcze mnie pytają "JAK OCENIASZ AKTUALIZACJĘ SYSTEMU DO WINDOWS 10?" Żebym ja wam nie napisał jak oceniam waszą pierdoloną aktualizację. WINDOWS 10 to GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!1 NIE Instalujcie tego ŚCIERWA![/spoiler]

arkadiusz97
komentarz
komentarz
Rafaello 1
komentarz
komentarz

Ale ja to wszystko wiem. Idę o zakład, że Ci co wydali 500 zł na nowy system nie mają takich problemów niż Ci, w tym również JA, którzy zdecydowali się na "darmową" aktualizację". Gnoje z Microsoftu zwyczajnie zadbali o to aby z frajerów których skusiła ta je..%&#### aktualizacja zrobić króliki doświadczalne. Czemu innemu miałoby to służyć. Ale naturalnie nie było informacji, że aktualizacja z Windowsa 7 na Windows 10 może sprawić problemy. Wniosek? Kiedy tylko będę mógł wypier....alam w niebyt Windowsa 10 i tego darmowego i tego kupowanego.


Ale ja to wszystko wiem. Idę o zakład, że Ci co wydali 500 zł na nowy system nie mają takich problemów niż Ci, w tym również JA, którzy zdecydowali się na "darmową" aktualizację". Gnoje z Microsoftu zwyczajnie zadbali o to aby z frajerów których skusiła ta je..%&#### aktualizacja zrobić króliki doświadczalne. Czemu innemu miałoby to służyć. Ale naturalnie nie było informacji, że aktualizacja z Windowsa 7 na Windows 10 może sprawić problemy. Wniosek? Kiedy tylko będę mógł wypier....alam w niebyt Windowsa 10 i tego darmowego i tego kupowanego.

I tak bardzo chciałbym, żeby tak dostali fest po tej amerykańskiej wielkiej dupie i jeszcze żeby się tak obsrali ze strachu, że firmę może trafić szlag.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

No nie wiem. MS raczej by nie robił tego celowo, bo by odstraszył tych, którzy chcą kupić Win10.

Gość
komentarz
komentarz

nie wiem o co ten cały płacz - ja zaktualizowałem z win8.1 i zero problemow jak dotychczas

arkadiusz97
komentarz
komentarz

@UP Ty może i nie masz problemów ale niektórzy mogą je mieć. Zależy to np. od sprzętu.

Gość
komentarz
komentarz

tudzież bałaganu i dziesiątek smieciowych programow wgranych przed aktualizacja ;)

Rafaello 1
komentarz
komentarz

No ale odstraszył. Wiesz co się dzieje? Włączam komputer i nie wiem co będzie? Ostatnio w ciągu 15 minut komputer restartował mi się 3 razy! Oczywiście ciągle pojawia się problem ze sterownikiem ekranu. Czas mija, pojawiają się nowe sterowniki i wcale nie jest lepiej a nawet powiedziałbym, że jest gorzej. MS należy się potężny kop w dupę (staram się aby nie używać słów powszechnie uważanych za obelżywe choć to bardzo trudne) i bardzo liczę na to że ludzie pokażą temu systemowi wyprostowany środkowy palec. Pewnie tak się nie stanie ale bardzo chciałbym. Nie wiem jaka im myśl przyświecała kiedy zaczęli namawiać do tej je....anej aktualizacji w każdy razie okazuje się w tym popierd....onym świecie wszystko co jest darmowe MUSI być do dupy.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

w tym popierd....onym świecie wszystko co jest darmowe MUSI być do dupy.

Niekoniecznie. Systemy z rodziny Linuksa są stabilne i się nie wieszają. Jak chcesz to sobie zainstaluj np. Ubuntu czy Debiana obok dziesiątki aby móc normalnie korzystać z komputera. Zawsze możesz też zrobić downgrade do poprzedniego systemu.

mrowka83
komentarz
komentarz

Nie wiem czy reszta ma to samo wrażenie ale moim zdaniem 10 to jedynie ładne opakowanie ,a nadzienie win 8. Nie rozumiem też tej nachalnej polityki dotyczącej aktualizacji. Użytkownik raczej powinien mieć prawo decyzji.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Nie rozumiem też tej nachalnej polityki dotyczącej aktualizacji. Użytkownik raczej powinien mieć prawo decyzji.

No i ma to prawo decyzji. Nikt nie zmusza do instalacji dziesiątki.

 

A możecie powiedzieć jak wykonać owe downgrade?

http://www.pcworld.pl/artykuly/402851/Windows.10.jak.wrocic.na.Windows.7.lub.8.1.html

Jak w ten sposób nie będzie się dało to możesz zainstalować na czysto ponownie Win7/8. Oczywiście będzie się dało aktywować taki system, sam sprawdzałem.

kuba90
komentarz
komentarz

No i ma to prawo decyzji. Nikt nie zmusza do instalacji dziesiątki.

 

Może nikt nie zmusza do 10 ale dlaczego aktualizacja sama się pobiera pomimo tego że automatyczne aktualizacje mam wyłączone i co chwile wyskakuje okno z możliwością aktualizacji i informacje o korzyściach z posiadania nowego systemu. To jest uszczęśliwianie na siłę. Wszystko przez to że Microsoft to monopolista w dziedzinach w których maja rozsądną konkurencje to nie mogą sobie poradzić a tutaj wepchną 10 bo dla graczy ważny będzie DX 12 blablabala można był go w 7 dodać a teraz ładują 10 będą inwigilować i wymuszać wszystkie aktualizacje. 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Pewnie wyłączyłeś tylko opcjonalne aktualizacje, bo aktualizacja do Win10 jest oznaczona jako ważna. Poza tym możesz usunąć ten program przeprowadzający aktualizacje do Win10 i zablokować jego ponowną instalację w Windows Update.

autor12
komentarz
komentarz

O ile win 8 to maly szpieg to juz win 10 to totalny trojan system do inwigilacji. Zalezy co i komu odpowiada ale niestety z tym systemem pojecie komputer osobisty ulega całkowitej zmianie zanczenia .

Youki
komentarz
komentarz

Ale nie wiem w czym problem. Z W7 też było podobnie, tylko nikt wtedy jeszcze za bardzo o tym nie wiedział. Chcesz choć trochę uniknąć tego wszystkiego to zacznij korzystać z Linuxa. 

sylwek9990
komentarz
komentarz

A mnie mimo wszystko martwi fakt, że nie ma już wsparcia dla XP, również dla 7, a pozostawia nam się zerowy wybór i daje się jeszcze jakieś aplikacje śledzące - bądź co bądź ktoś może sobie nie życzyć udostępniania wszystkiego, co ma, nawet jeśli to nie jest niebezpieczne. Po prostu tęsknię za czasami, kiedy PC był komputerem osobistym... 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Ale nie wiem w czym problem. Z W7 też było podobnie, tylko nikt wtedy jeszcze za bardzo o tym nie wiedział. Chcesz choć trochę uniknąć tego wszystkiego to zacznij korzystać z Linuxa. 

Z Linuxem jest taki problem, że pomimo tego, że to świetny system, to nie ma na niego wielu gier i programów. Czasem może też nie być pod niego odpowiedniego sterownika to jakiegoś urządzenia. Można mieć co prawda
Windowsa do gier i niektórych programów niedziałających pod Linuxem a Linuxa co całej reszty ale to jest niewygodne.

A mnie mimo wszystko martwi fakt, że nie ma już wsparcia dla XP, również dla 7, a pozostawia nam się zerowy wybór i daje się jeszcze jakieś aplikacje śledzące - bądź co bądź ktoś może sobie nie życzyć udostępniania wszystkiego, co ma, nawet jeśli to nie jest niebezpieczne. Po prostu tęsknię za czasami, kiedy PC był komputerem osobistym... 

Pod Win7 jest wsparcie do 2020 roku ale tylko w formie aktualizacji naprawiających błędy i zwiększających bezpieczeństwo. Pod Win7 zniknęło tylko wsparcie dodające nowe funkcje. Co do wsparcia dla WinXP: http://www.dobreprogramy.pl/Chcesz-dluzszego-wsparcia-dla-Windows-XP-Zrob-z-niego-Windows-Embedded-Industry,News,54722.html

waldiwdz
komentarz
komentarz

Witam.

Mam drobny ale irytujacy problem moze ktos by wiedzial jak go rozwiazac. Otóz sprawa jest prosta mam win 10 i od jakies czasu mniej wiecej co 6 sek. pojawia mi sie "praca w tle" obok kursora, mysli 2 sek. po czym znika i tak w kolko. Nie wiem czy to wina aktualizacji czy zlej deinstalacji jakiejs gry czy programu. Prosilbym o pomoc bo komp to nowka sztuka

  • 3 tygodnie później...
evil300
komentarz
komentarz

Mam aktualizacje z Win 7 ale trzeba czekać kilka tygodniu bo Uzyskanie systemu najpierw musi zarejestrować prośbę o system. I myślę czy lepiej zrobić to przez media creation tools czy lepiej poczekać spokojnie?  

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Możesz spokojnie użyć tego narzędzia ze strony MS. Powinno działać bez problemów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.