x-kom hosting

Windows 10 - dyskusja ogólna

mkgraf
komentarz
komentarz

rozwiązałem to przez przelogowanie ogólnie pozytywnie jestem nastawiony do 10 

WujcioDobraRada
komentarz
komentarz (edytowane)

Windows 10  to okrojona wersja windowsa 7 i ósemki

ja najbardziej cenie windowsa 7  :hurra:

Edytowane przez Youki
Igorrodz
komentarz
komentarz

Windows 10  to okrojona wersja windowsa 7 i ósemki

ja najbardziej cenie windowsa 7  :hurra:

A Windows 7 to okrojona wersja WIndowsa XP pffffffff!

Ja najbardziej cenię sobie... MacOS X :P

TheTuner
komentarz
komentarz

Mam nadzieje że system aktualizacji będzie u każdego działał sprawnie. A co do sprawy samego w10 to moje odczucia są takie że trzeba iść z duchem czasu (może xp mam miec bo w ogóle mi nie lagował) Pozatym są interfejs i powrót do STARTU mi się podoba

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Jeśli już macie Windowsa 10 to lepiej rzućcie okiem na opcje prywatności ;)

Youki
komentarz
komentarz

Nie mam, ale już mnie wkurza, że po każdym uruchomieniu PC aktualizacja sama mi się zaczyna pobierać (pomimo, iż w Windows Update mam opcję, aby jedynie wyszukiwać aktualizację, ale ich ani nie pobierać ani instalować) a nie będę tego aktualizować na kilka dni przed wysyłaniem sprzętu do Koszalina :P

rekton123
komentarz
komentarz

Panowie dlaczego nie mam opcji pobrania windowsa 10 ? caly czas mam ze gdy bedzie jakas aktualizacja zostane o tym powiadomiony . Mam ikonke win10 w trayu , mam zarezerowany system , mam pelna wersje wiec o co kaman ? 

mrowka10
komentarz
komentarz

Panowie dlaczego nie mam opcji pobrania windowsa 10 ? caly czas mam ze gdy bedzie jakas aktualizacja zostane o tym powiadomiony . Mam ikonke win10 w trayu , mam zarezerowany system , mam pelna wersje wiec o co kaman ? 

 

Wpisz w uruchamianiu: wuauclt.exe /updatenow

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Panowie dlaczego nie mam opcji pobrania windowsa 10 ? caly czas mam ze gdy bedzie jakas aktualizacja zostane o tym powiadomiony . Mam ikonke win10 w trayu , mam zarezerowany system , mam pelna wersje wiec o co kaman ? 

Miałem ten sam problem. Użyj tego narzędzia: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10mi to pomogło.

kabanik
komentarz
komentarz

Panowie u mnie wyskoczył błąd podczas prób instalacji uaktualnienia win8.1 do win10....

Pobieram uaktualnienie poprzez stronę Microsoftu.. czy w ten sposób też dokona się pełną aktualizacja oraz aktywacja?

System mam legalny (pre-instaled)

rekton123
komentarz
komentarz

Niestety nie działa ;( nic się nie dzieje :|

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Panowie u mnie wyskoczył błąd podczas prób instalacji uaktualnienia win8.1 do win10....

Pobieram uaktualnienie poprzez stronę Microsoftu.. czy w ten sposób też dokona się pełną aktualizacja oraz aktywacja?

System mam legalny (pre-instaled)

Masz na myśli stronę której link podałem w poprzednim poście ? Jeśli to ta strona to tak. Ja tak pobierałem dziesiątkę i u mnie od razu była aktywowana oraz pobrała wszystkie aktualizacje. Pamiętaj tylko, że ósemka którą masz też musi być aktywowana.

 

Niestety nie działa ;( nic się nie dzieje :|

Sprawdź w programie do uaktualnienia systemu do Win10 czy komputer i oprogramowanie spełnia wymagania.

rekton123
komentarz
komentarz

Oki mam , kumpel też z tg linku korzystał , wszytsko poszło pięknie , tylko system nie jest aktywowany :( 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Oki mam , kumpel też z tg linku korzystał , wszytsko poszło pięknie , tylko system nie jest aktywowany :(

To aktywuj kluczem z poprzedniego systemu.

 

 

Przy okazji w Windowsie 10 ma być pasjans z reklamami: http://gry.onet.pl/windows-10-pasjans-z-reklamami-szok-i-niedowierzanie/kr710hale ja znalazłem na to sposób :D

645_sol.png


MS Chyba chce ubezwłasnowolnić swoich użytkowników.

762_a.png

Igorrodz
komentarz
komentarz

w Windowsie 10 ma być pasjans z reklamami

 

AdFender z poziomu systemu (uruchamiane z autostartem) i nie ma żadnych reklam :P

 

Btw- Jaką mam zainstalować wersję systemu jako upgrade: Home czy Pro?

Kupiłem w sklepie wersję BOX 64-bit PL i teraz nie wiem, którą wybrać...

 

[attachment=41687:W8.jpg]

 

:co:

mrowka10
komentarz
komentarz

Windows Update sam ci dobierze odpowiednią, a ten program od MS jak wybierzesz aktualizuj też automatycznie pobierze to co trzeba. Potem jak będziesz mieć 10 to sobie sprawdź co masz.

JaczaQ
komentarz
komentarz

Mam małe pytanie -chwilowo posiadam anglojęzyczną wersję 7, czy po aktualizacji do 10, zyskam pl język?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Potem jak będziesz mieć 10 to sobie sprawdź co masz.

Niestety wersja Home. Zastanawiam się czy to aby nie jest ukryte downgrade i złamanie licencji przez Microsoft...

dominooo
komentarz
komentarz

Jeżeli teraz kupie np.W7 to po upływie tego roku dalej będe mogl aktualizować do W10 ,np .po formacie ?
Na jakiej zasadzie będzie to dzialało i czy będzie to odpłatne.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Niestety wersja Home. Zastanawiam się czy to aby nie jest ukryte downgrade i złamanie licencji przez Microsoft...

Nie, to nie jest żaden ukryty downgrade, tutaj jest opisane jaką edycję Windowsa się dostanie w ramach uaktualnienia: http://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-faq

 

A tak swoją drogą jak ktoś nie miał Win7/8 to mógł mieć win10 za 2 dolary: http://pclab.pl/news65148.html

Kamilowaty16
komentarz
komentarz

Mi znikła opcja powrotu do systemu windows 7 po formacie prosze o pomoc bo chcę wrócić 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Możesz normalnie z płyty na nowo zainstalować siódemkę. Ja tak zrobiłem i wszystko dobrze poszło.

Youki
komentarz
komentarz

Jak ktoś wcześniej pisał zdecydowanie lepiej postawić system na czysto zamiast aktualizacji, system chodzi znacznie sprawniej. ;)

Kamilowaty16
komentarz
komentarz

Tylko niestety nie mam windows 7 na płycie przed formatem 10 miałem powrócenie w ustawieniach a teraz nie mam macie jakieś pozycję ?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.