x-kom hosting

Vista x32 czy x64 - problem!

SuperficiesSoloCedit
utworzono
utworzono

Witajcie!

 

Na wstępie napiszę, że wiem, że strasznie "zlamiłem", ale zorientowałem się dopiero po fakcie, a niezbyt znam się na kwestiach informatycznych, więc postanowiłem założyć tu konto i poprosić Was o pomoc!

Mam na laptopie Vistę w wersji 32-bitowej, za pomocą programu SecurAble zdążyłem się już zorientować, że mogę używać także wersji 64-bitowej. Kupiłem dzisiaj grę, która niestety do prawidłowego działania wymaga systemu 64-bitowego, o czym nie wiedziałem i zorientowałem się dopiero później (człowiek się uczy całe życie). Co mogę teraz zrobić, by móc w tym cudownym czasie sesji zająć się graniem? (rozumiem, że zapewne odinstalować aktualną wersję systemu i wgrać nową, chodzi mi raczej o techniczne aspekty - jak konkretnie mam to zrobić, jestem laikiem w tej dziedzinie).

 

Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc :)

davidoff90
komentarz
komentarz

Pobrać wersje 64-bit

SuperficiesSoloCedit
komentarz
komentarz

No dobra, ale przy próbie instalacji wersji x64 wyskakuje mi błąd mówiący o tym, że aktualnie mam wersję x32 i mogę uaktualnić ją tylko dalej do wersji x32. Czyli rozumiem, że muszę od nowa zainstalować po prostu wersję x64? Jak?

Gość
komentarz
komentarz

faktycznie jesteś laikiem,daj jakiemuś kumplowi to ci zainstaluje.

zwłaszcza że potem jeszcze sterowniki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.