x-kom hosting

Czy to problem z monitorem ?;/

AdRiko
utworzono
utworzono

Cześć wam wszystkim mam problem a mianowicie sadze ze to cos z monitorem ale moge sie mysli dlatego pisze. Gdy załaczam jakas stronke obojetnie jaka to tam gdzie jest cos na biale napisane to kurde nie da sie zobaczyc "gołym okiem" normalnie nie widze tego musze zaznczyc tekst i dopiero przeczytac dołaczam screna :D

14vrbc6.jpg

Proszę o w miare szybką i szczegółowa pomoc

Wielkie dzieki :P

AdRiko

sox91
komentarz
komentarz

Nie, t problem z ustawieniami przeglądarki. Przywróć domyslne ustawienia i powinno działać normalnie.

AdRiko
komentarz
komentarz

A czy to moze byc zwiazane z monitorem badz jego wymiana ?;d

karfus
komentarz
komentarz

Moim zdaniem powinieneś skorzystać z innej przeglądarki polecałbym ci Opere lub Fire Foxa.

Gdyby to było coś z monitorem to nie wyswietlałby koloru tego tekstu

AdRiko
komentarz
komentarz

Albo powiedzcie mi jak zmienic ustawienia w fire foxsie ? bo ten przegladarki uzywam :PZałącze jeszcze jednego screna :ve22l5.jpg

karfus
komentarz
komentarz

No nie wiem nie jestem pewnien ale moze...

w widoku styl strony na styl podstawowy albo narzedzia ->opcje->treść

Heh co ty sie tak na tego Foxa uparłeś :]

bagish
komentarz
komentarz

keramisu "Moim zdaniem powinieneś skorzystać z innej przeglądarki polecałbym ci Opere lub Fire Foxa." Firefox pisze się razem :D ale to szczegół. Ten problem na pewno nie jest związany z monitorem ;).Może pobierz nowszą wersje przeglądarki albo przywróć ustawienia domyślne przeglądarki :)

AdRiko
komentarz
komentarz

Nie sądze ze jest to zwiazane z przegladarką poniewaz na Operze to samo sie dzieje. Juz sam nie wiem ;/

sox91
komentarz
komentarz

Przywróć DOMYŚLNE USTAWIENIA przeglądarki i napewno będzie dobrze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.