x-kom hosting

Tablet z GPS do 300 pln

grigorio
utworzono
utworzono

Witam nosze się z zamiarem kupna tabletu, jednak zależy mi na tym aby miał GPS i służył również jako nawigacja . Tablet ma służyć również w domu do przeglądania internetu grania oglądania filmów. Czy da się zorganizować w tej cenie ? Cos polecicie ? Może być również uzywka.

  • 2 tygodnie później...

Sztalwo
komentarz
komentarz

Oczywiście że znajdzie się jakiś tablet w tym przedziale cenowym który spełni twoje oczekiwania.
Oto tablety:

Tablet Philips 7" PI3210 3G 1Gb RAM Areo2
Lenovo A3000 1Gb RAM 3G
Tylko do tych tabletów będziesz musiał dokupić kartę pamięci bo mają mało pamięci wbudowanej.
Ja osobiście wybrał bym produkt Lenovo.

majmetro
komentarz
komentarz

Tutaj jest bardzo dobra opcja:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/11403467

O 70 zł wykracza poza Twój budżet ale moim zdaniem warto byłoby dopłacić ponieważ tablet jest dobrze wykonany oraz oferuje 3g ( czasami się przydaje, zwłaszcza w podrózy).

Również wybrałbym Lenovo, głównie z uwagi na baterię, którą te tablety mają bardzo dobrą. 

  • 3 tygodnie później...
grigorio
komentarz
komentarz

Witam właśnie jestem zmuszony kupic tablet poraz 2. Mam na oku takie cudo 

http://www.ceneo.pl/32018509

Dell Venue 7 3G

Navroad Nexo Smart Duo

Co o nich sądzicie są warte polecenia słyszałem że lenovo jest awaryjne a serwis jest dopiero w Niemczech nie wiem czy to prawda zdaję się na was POZDRAWIAM

Youki
komentarz
komentarz

Zależy jaka sztuka się trafi i tyle i tak serwis jest w Niemczech.

Della Venue zdecydowanie warto jeśli możesz dołożyć do niego. Działa bardzo przyzwoicie. 

  • Dobra wypowiedź 1
grigorio
komentarz
komentarz

Jakie macie zdanie na temat tego cuda Navroad Nexo Smart Duo ? Wiele osób mi poleca i jest w przystępnej cenie czy będzie dawał rade ?

Youki
komentarz
komentarz

Głównym minusem jest niezbyt długi czas pracy na baterii tego urządzenia.

  • Dobra wypowiedź 1
grigorio
komentarz
komentarz (edytowane)

Przeważnie będzie wykorzystywany jako nawigacja lub do czytania ebooków.  Może macie swoje typy do 350 pln prosiłbym o podanie swoich propozycji. Mam wielki dylemat pomiędzy

Navroad Nexo Smart Duo

Lenovo A3300 3G - Lenovo A3000 1Gb RAM 3G jakie są w nich różnice ? czy znaczące ? Edytowane przez grigorio
Youki
komentarz
komentarz

Lenovo ciut dłużej pracuję na baterii, powinieneś być zadowolony.

  • 3 miesiące później...
Dzieciak wawa
komentarz
komentarz

Witam mam pytanie czy ktoś używa tableta Philips PI 3210 3g jako nawigacji ? jeśli tak to jak to śmiga i czy wogóle śmiga ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.