x-kom hosting

Problem z Compatibility Verifier

OliwkaKarol
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj zauważyłem iż mój leciwy laptop zaczął strasznie zamulać a tutaj patrze jakieś 3,4 procesy pod nazwą Compatibility Verifier itp. nie można tego usunąć z folder Dane Aplikacji Ciągle powraca nawet po usunięciu w trynie awaryjnym. Jak się tego pozbyć ? Bo pożera pracę procka w 100% ... 

rokko
komentarz
komentarz (edytowane)

Przed podjęciem działań warto byłoby wpierw zerknąć do dzienników zdarzeń Start => Uruchom => eventvwr.msc zerknąć na dzienniki aplikacja i system.

Po wstępnej diagnostyce później można podziałać z Sysinternals Autoruns, aby odznaczyc z auto-uruchamiania felerną aplikację.

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)
Przed podjęciem działań warto byłoby wpierw zerknąć do dzienników zdarzeń Start => Uruchom => eventvwr.msc zerknąć na dzienniki aplikacja i system.

Po wstępnej diagnostyce później można podziałać z Sysinternals Autoruns, aby odznaczyc z auto-uruchamiania felerną aplikację.

 

masz coś więcej do powiedzenia, niz tylko podanie, jak wejść do dziennika zdarzeń? Oczywiście rozumiem, że jesli autor tematu poda pliki dziennika sprawdzisz je i wydasz diagnozę?

 

Przestań spamować.

rokko
komentarz
komentarz

Zayfi kto tutaj spamuje?

Zamiast doradzić konkretnie użytkownikowi wściekasz się na mnie, że śmiałem udzielić mu konkretnej porady.

Wyluzuj kolego.

  • 2 miesiące później...
WerciaWertka
komentarz
komentarz (edytowane)

Compatibity Verifier jest zwykłym wirusem. Wystarczy zainstalować avast lub zaaktualizować Windows'a, a najlepiej zrobić formata :P

Gość
komentarz
komentarz

Dobry program, nawet bardzo dobry.

  • 3 tygodnie później...
sfgpkpk
komentarz
komentarz

no wlasnie lepiej reinstalke windowsa zrobic tak pozbyjesz sie tego niewypalu microsoftu z komputera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.