x-kom hosting

Delegacja domeny a konto pocztowe

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: inc1dent ,
inc1dent
utworzono
utworzono

Witam!

 

Na początek prośba - nie komentujcie i nie pytajcie, dlaczego tu i tam mam serwer i domenę itd. ;)

 

Nie mogę rozgryźć pewnego problemu :) Otóż, mam domenę na home.pl, a serwer w nazwa.pl. Wpisałem serwery DNS nazwa.pl, więc strona działa tak jak trzeba. Jednak kiedy tworzę konto pocztowe u dostawcy serwera np. poczta@domena.pl to nie mogę się do niej zalogować - błędny login lub hasło. Zapewne gdzieś coś muszę przestawić kiedy domena i serwer są gdzie indziej, ale już nie mam pojęcia co :) Dlatego liczę na Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam!

krzysiuus
komentarz
komentarz

Nic nie musisz przestawiać.

Sam mam domenę w firmie A a serwer w firmie B.

Jeżeli przekieruję dnsy domeny na serwer i strona jest już widoczna/wczytywana z serwera to pocztę mogę bez problemu zakładać.

 

Odczekałeś 24h po zmianie dnsów?

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
inc1dent
komentarz
komentarz

Nic nie musisz przestawiać.

Sam mam domenę w firmie A a serwer w firmie B.

Jeżeli przekieruję dnsy domeny na serwer i strona jest już widoczna/wczytywana z serwera to pocztę mogę bez problemu zakładać.

 

Odczekałeś 24h po zmianie dnsów?

Trzeba było poprostu odczekać ;) Dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.