x-kom hosting

Problem logowanie na stronie głównej

Kunei
utworzono
utworzono (edytowane)
Witam, mam problem z logowaniem na stronie głównej a więc tak. Mam taką funkcje na sprawdzanie czy ktoś jest zalogowany.
 
function check_login() {
    if(!$_SESSION['logged']) {
        die('<p>To jest strefa tylko dla użytkowników.</p>
        <p>[<a href="login.php">Logowanie</a>] [<a href="register.php">Zarejestruj się</a>]</p>');
    }
}
 
Jeśli nie to wyświetla linki do rejestracji oraz logowania. No i mam to na stronei głównej, lecz
nie chce aby wyświetlały się linki do reje/logownia tylko żeby odrazu byl formularz logowania. Jaki jest na to sposób?
Edytowane przez Kunei

arcuren
komentarz
komentarz

możesz spróbować przekierować na stronę logowania np tak:

 

function check_login() {
    if(!$_SESSION['logged']) {
       header("Location: /logowanie.php");
    }
}
Kunei
komentarz
komentarz (edytowane)

 

możesz spróbować przekierować na stronę logowania np tak:

function check_login() {
    if(!$_SESSION['logged']) {
       header("Location: /logowanie.php");
    }
}

Niestety nie działa. Strona tak jakby się wgl nie ładuje z takim komunikatem: 
 

Zapętlenie przekierowań na stronieStrona http://localhost/login.php generowała zbyt wiele przekierowań. Usunięcie ciasteczek tej witryny lub zezwolenie na ciasteczka spoza serwera może rozwiązać ten problem. Jeśli problem nie ustąpi, może to oznaczać problem z konfiguracją serwera, a nie z Twoim komputerem.

Jeszcze mam taki mały problem z formularzem rejestracji, wgl go nie wyświetla, a jak usune całą zawartość pliku style.css wtedy się pojawia.

Edytowane przez Kunei
arcuren
komentarz
komentarz

ciężko coś powiedzieć nie widząc strony i kodu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.