x-kom hosting

Problem z Windowsem 8.1

TuceK
utworzono
utworzono

Witam! Wczoraj kiedy moja siostra siedziała na laptopie wyskoczył komunikat że instaluje się Windows 8.1. I dzisiaj mam problem ponieważ na Windows 8 w grze Minecraft miałem 100-200 fps a teraz na Windowsie 8.1 mam 50-70 fps... W CSGO mam tyle samo fps co na Windowsie 8. Do tego dodam że Minecraft dodał nowy launcher że trzeba włączyć .java a nie .exe więc nie mogę Minecraft dodać w panelu nvidii. Prosze o pomoc!

LWG
komentarz
komentarz

Zapisz save, przeistaluj mc, razem z %appdata% , jeśli masz jave8 to przeinstlauj ją do java7, 8-ka sie gryzie z mc, 

Po co ci wiecej fps niz 60 ?

TuceK
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo gra się płynniej. Jakby co posiadam laptopa Lenovo Z580 : i5 3210M , 4GB ram i GT635M. Zaraz po aktualizacji sterów to przeinstaluje mc i jave.


https://www.java.com/pl/download/manual_java7.jspKtóry pobrać ?

Edytowane przez TuceK
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz 

https://www.java.com/pl/download/manual_java7.jsp

 

Tylko pobierz na dysk zarówno 32 jak i 64bity bo dostępne będą tylko do lipca 2015roku.

 

Musiałeś edytować gdy pisałem posta?

Pobierz i zainstaluj obie wersje 32 i 64bit.

Edytowane przez nowy1986
TuceK
komentarz
komentarz

Dlaczego tą i tą ? I 32 bitową offline czy online ?

LWG
komentarz
komentarz

Dlaczego tą i tą ? I 32 bitową offline czy online ?

 

aby zainstalwoac wersje online potrzebujesz połączenia z internetem, a do wersji offline nie, dlatego tez wersja online wazny duzo mnije :), 

 

 

Bo gra się płynniej. Jakby co posiadam laptopa Lenovo Z580 : i5 3210M , 4GB ram i GT635M. Zaraz po aktualizacji sterów to przeinstaluje mc i jave.


https://www.java.com/pl/download/manual_java7.jspKtóry pobrać ?

 

Jak nie zainstalowałeś sterowników to co ty oczekujesz ?

TuceK
komentarz
komentarz

Miałem nowe sterowniki ale wyszła nowa aktualizacja o której nie wiedziałem to zaaktualizowałem. Więc tak panowie z CSGO mam tyle samo FPS co miałem ale w MC dalej mam mniej ;c

LWG
komentarz
komentarz

moze ustawienia inne ? przy reinstalacji windowsa program appdata sie czyści a w nim są zapisane ustawienia graficzne w mc,

TuceK
komentarz
komentarz

Ustawienia w MC mam ustawione razem z optifinem.

LWG
komentarz
komentarz

przypisz wiecej ramu

Gość
komentarz
komentarz

Dlaczego tą i tą ? I 32 bitową offline czy online ?

 

 

Zadajesz pytania na poziomie trzynastolatka,który ma dopiero miesiąc komputer.

TuceK
komentarz
komentarz

Zainstalowałem tą i tą jave i dalej mam średnio 60 fps... Dodałem RAM do MC i nic , dalej tyle samo.

LWG
komentarz
komentarz

wyłąćz VSyns

TuceK
komentarz
komentarz

Mam wyłączone 

LWG
komentarz
komentarz

sterowniki do karty graficznej na pewno dobrze dobrane ? używasz tego czegoś co zwiększało fps

TuceK
komentarz
komentarz

Nic nie używam. Mam najnowsze sterowniki.

TuceK
komentarz
komentarz

To pomoze ktos ?


Tutaj SS z GPU-Z podczas grania w Minecrafta:

Czyli mam rozumieć że chodzi na integrze? :E

LWG
komentarz
komentarz

To pomoze ktos ?


Tutaj SS z GPU-Z podczas grania w Minecrafta:

Czyli mam rozumieć że chodzi na integrze? :E

 

nie minecraft ma po prostu gówni*ny kod i nie ważne jak dobry bedziesz miał komputer i tak bedziesz odczuwał lagi, słyszałem ze microsoft przepisuje to na C++ wtedy w tą cudowną gre bedzie grało jeszcze wiecej dzieci neo, i oczywiscie bedzie wiecej filmikow na you tube, na ktore każdy z nas czeka!. 

 

Pokaż ss z uzycia cpu i ramu,!

TuceK
komentarz
komentarz

Słuchaj problemy zaczęły się kiedy dodali nowy launcher czyli plik .java zamiast .exe.

SS: http://scr.hu/3on7/llyzv

LWG
komentarz
komentarz

Do argumentu java dodaj -Xmx2G -Xms1G

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.