x-kom hosting

[Problem]Dziwny błąd "instalacji" 8.1 Pro

Hanataji
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Od jakiegoś czasu mam anomalie w systemie... Otóż wyskakuje mi błąd, usunęło kafelek Pulpit i mam ogromny ping. Przywracanie systemu do dnia nic nie zmienia.

Ta instalacja nie jest wywołana przeze mnie.

037cdac4c4.png
c98f227160.png0685d8612f.png

Gość
komentarz
komentarz

Skąd masz nośnik systemu, tylko szczerze.

Kiedyś najwięcej problemów sprawiał najlepszy Windows 7 Ultimate, w 8 nie go nie ma za to problemy sprawia wersja Pro.

Hanataji
komentarz
komentarz

Skąd masz nośnik systemu, tylko szczerze.

Kiedyś najwięcej problemów sprawiał najlepszy Windows 7 Ultimate, w 8 nie go nie ma za to problemy sprawia wersja Pro.

Z internetu. Wersja free do 8-9 miesięcy.

Gość
komentarz
komentarz

Widzisz jak kłamiesz bo wersj free działa 90 dni jak najbardziej legalnie.

Dlaczego nie odpisawałeś wcześniej mimo że byłeś online,pewnie musiałeś się poradzić kolegów co z sensem odpisać.

Problemem jest zasyfiony nośnik,kup oryginał tylko nie Pro i nie będziesz miał problemów.

Hanataji
komentarz
komentarz (edytowane)

Licencje można przedłużyć za darmo kilkukrotnie.
Nie bardzo mnie stać wywalić 5 stówek na oprogramowanie.

http://siedem.it/adam/pobierz-windows-8-za-darmo-legalnie

Nie. Zostawiłem otwarte na innej karcie. Przepraszam, że zapomniałem i szukałem odpowiedzi?

Gość
komentarz
komentarz

Zgoda to miałem na myśli czyli wersje Enterprise.

System nie kosztuje 500 złotych tylko około 350.

Zainstalowałeś wszystkie poprawki Windowsa ,sterowniki do komputera,Flash playera,javę Direct X.

Pobierz i zainstaluj program Malwarebytes anti-malware i nim przeskanuj komputer,tylko zmień jezyk na polski.

  • Dobra wypowiedź 1
Hanataji
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję błąd się jeszcze nie pojawił.  Zostaje jeszcze problem (teoretycznie pulpit jest ale nie wyświetla go na pasku po lewej)  i brak kafelka pulpit:

Jeżeli mam odpalony pulpit to nie działa PPM ->zamknij.
8c29855a47.jpg4aeaef1780.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Jednak edytowałeś pierwszy post,usuwając wpis o wersji Pro.

Jaki masz w końcu system,wywal ten piracki Pro i zainstaluj Enterprise tego nikt nie modyfikuje i nawet nie wymaga klucza produktu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.