x-kom hosting

Problem: Obraz pokazuje się dopiero na pulpicie.

.inXe
utworzono
utworzono

To tak, wymieniłem moją starą kartę zintegrowaną na XFX Fatal1ty 7600GT, od tej zintegrowanej odłączyłem kabelki i podłączyłem nową do odpowiedniego miejsca, włożyłem kabelek, uruchomiłem komputer. Do czas aż powinno się pojawić 'Zapraszamy' ekran jest czarny tak jakbym normalnie wyłączył komputer, w momencie gdy 'pojawia' się 'Zapraszamy' monitor uruchamia się i na środku jest szare okienko:

Out of rangeINPUT2:HD1545kHz/86Hz

A po chwili pokazuje się 'Zapraszamy' i od razu potem pulpit i później wszystko jest okej... Sterowniki oczywiście zainstalowałem z płytki ładnie wszystko.

Teraz trochę danych o sprzęcie:

Płyta Główna: ASRock 775Twins-HDTV LinkZasilacz: Amacrox Warrior AX-450PNFPamięć RAM: 2x 512 RAMProcesor: DualCore Intel Pentium D 805, 2666 MHzAktualna Karta Graficzna: XFX Fatal1ty 7600GTMonitor: Sony SDM-HS75P 17" LCD (SXGA)Windows: Microsoft Windows XP Media Center Edition

Aha, ostatnio pojawił się taki problem jeszcze, tzn wczoraj:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=34883

Ok, mam nadzieje że ktoś znajdzie rozwiązanie...

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

PS. Aha na pasku startu mam ciągle ikonkę od bezpiecznego usuwania sprzętu :/

Lewy12
komentarz
komentarz

A wyłączyłeś integre w biose ?

.inXe
komentarz
komentarz

W biosie zmieniłem z integrated na pci-express czy cos takiego, teraz jeszcze lepiej jest bo przez te problemy w linku co podałem to już staje na tej ramce tylko szarej i nic sie nie dzieje :/

Xilomion
komentarz
komentarz

podłącz do drugiego portu w karcie. Jezeli ok, to do naprawy. Jeżeli nie to ustaw w Panelu sterowania, szybkość odświerzania ekranu na 70.

.inXe
komentarz
komentarz

Przekładałem z gniazda do gniazda i nic nie pomaga, nie mogę wejść w ustawienia żadne bo się komp nie uruchamia tak żebym mógł cokolwiek zrobić :/

Tutaj jest link w którym możecie znaleźć jakieś informacje przydatne do rozwiązania tego problemu, a dokładniej mój drugi temat który założyłem o czymś innym...

.inXe
komentarz
komentarz

No boże, jak ja mam w cokolwiek wejść skoro komputer się nie uruchamia!?

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=34883 Link do drugiego tematu o którym ostatnio zapomniałem dodać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.