x-kom hosting

Plik ISO Windows 10 na stronie Microsoftu

Gość
utworzono
utworzono

Witam! Mam do Was nie typowe pytanie. Zamierzam kupic nowy PC i chciałbym zainstalować na nim Windowsa 10 który wyszedł. I znalazłem na stronie Microsoftu do pobrania plik ISO i pytanie brzmi czy jak go ściągnę , wypale na płytę i zainstaluje jest to legalne używanie ? I na ile można ten system używać ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, bo do dopiero wersja deweloperska jest, która ma masę błędów i używanie jej jako głównego systemu nie ma większego sensu.

Lolek998
komentarz
komentarz

Tak, bo do dopiero wersja deweloperska jest, która ma masę błędów i używanie jej jako głównego systemu nie ma większego sensu.

Popieram kolegę lepiej sobie kup win 7 64 bit oryginał z pewnymi aktualizacjami i bez błędów na win  10 bd jeszcze czekali jak poprawią  te błędy do 2016 r .

Gość
komentarz
komentarz

To lipa bo mam tylko 2700 zl a sam windows 369 zł i troche szkoda tracić dużo na jakości i wydajności przez windowsa.

Youki
komentarz
komentarz

Zawsze możesz korzystać z wersji trial Win 8.1 

Youki
komentarz
komentarz

Skoro TRIAL to tak. 

 

Na 90 dni

Gość
komentarz
komentarz

A mam pytanie bo w te 90 dni nie ma szans nazbierac 369 zl to instalacja od nowa po 90 dniach tego windowsa zeby znow miec 90 dni jest legalna ?

I ten trzeba przy instalacji tego systemu robić konto Microsoft ?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz używać bez konta, tj lokalnie

Gość
komentarz
komentarz

A mam pytanie czy jak uplynie mi TRIAL to potem jak zrobie formata żeby znów miec TRIALA to nielegalne ? I czy wgl tak można robić że po uplynieniu triala mozna od nowa zainstalowac Windowsa i miec 90 dni ?

Youki
komentarz
komentarz

Raczej można.

  • 3 tygodnie później...
Sean
komentarz
komentarz

Instalacja wcześniejszych "oficjalnych" wersji systemu Windows jest wskazana z racji tego, że system jest bardziej stabilny i sprawdzony. Natomiast instalacja Win 10 tech. preview jest to wersja poddana do testów i nie masz gwarancji, że w pewnym momencie system się wyspie lub narobi większego bałaganu.

 

Osobiście się skusiłem i na chwilę obecną nie mam żadnych problemów.  Wersję testową tech. prev. uważam za zdecydowanie wygodniejszą w użytkowaniu niż wynalazek 8.1. 

 

Nikt Ci nie każe ograniczać się do jednego systemu ;). 

Pozdr. 

Gość
komentarz
komentarz

A mam pytanie bo w te 90 dni nie ma szans nazbierac 369 zl to instalacja od nowa po 90 dniach tego windowsa zeby znow miec 90 dni jest legalna ?

I ten trzeba przy instalacji tego systemu robić konto Microsoft ?

Takie coś nazywa się piractwo komputerowe,po okresie testowym masz kupić system i ponownie zainstalować albo usunąć z dysku.


A mam pytanie czy jak uplynie mi TRIAL to potem jak zrobie formata żeby znów miec TRIALA to nielegalne ? I czy wgl tak można robić że po uplynieniu triala mozna od nowa zainstalowac Windowsa i miec 90 dni ?

Odpowiedź masz wyżej.

To że Policja nie złapie złodzieja nie znaczy że nie popełnił przestępstwa.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

@UP Przesadzasz trochę, gdyby to było takie złe to Microsoft lepiej się przed tym zabezpieczył, np. konieczność podania numeru telefonu czy coś w tym stylu przy aktywacji triala.

 

@Autor W zależności do czego używasz kompa, możesz też się zdecydować na Linuxa.

Gość
komentarz
komentarz

to przeczytaj licencję, a nie wciskasz kit,złodziej zawsze będzie złodziejem bez względu na kary

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.