x-kom hosting

Przegranie kasety VHS na kompa

nitrophor
utworzono
utworzono

Witam

Mam taki dosyć niespotykany problem, przejrzałem już na ten temat wiele tekstów i nie znalazłem przypadku podobnego do mojego.

Więc jeśli ktoś miałby jakiś pomysł jak go rozwiązać byłbym bardzo wdzięczny :)

Otóż mam bardzo stare wideo firmy Fisher, które posiada jedynie jacki (jak widać na dołączonym zdjęciu).

p1182181qz3.th.jpg

W kompie mam ati x1650 z vivo (kostka vivo na zdjęciu) dzięki, której teoretycznie powinno dać się podłączyć moje wideo.

p1182179fc7.th.jpg

Dołączam też zdjęcie swoich kabli. Chciałem kupić kabel s-video-2 cinch, ale w sklepie takiego nie mieli więc używam tych na zdjęciu.

p1182182ty2.th.jpg

I teraz moje pytania:

1. Czy mogę tymi swoimi kablami podłączyć sprzęt?

2. Które kable gdzie podłączyć (z dźwiękiem sobie poradzę)

3. Jak wykryć vhsa w kompie żeby dało się przegrać kasetę na przykład za pomocą virtual duba?

z góry wielkie dzięki :)

Boski4
komentarz
komentarz

A masz w ogólę kartę telewizyjna w komputerze bo bez tego nie ruszysz?

nitrophor
komentarz
komentarz
A masz w ogólę kartę telewizyjna w komputerze bo bez tego nie ruszysz?

Z tego co wyczytałem na różnych stronach i forach to trzeba mieć albo kartę telewizyjną albo kartę graficzną z VIVO. Telewizyjnej niestety nie mam, pewnie byłoby z nią o wiele prościej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.