x-kom hosting

"Hoomor z forum"

Sebastian Skrzypek
utworzono
utworzono

Całkiem niedawno, w innych tematach, pojawił się temat dotyczący Gazetki "Hoomor z forum". Kilka osób było zainteresowanych pomysłem, kilka osób pomogło w samym przygotowaniu.

I oto po pewnym czasie dzięki, ciężkiej pracy autorów powstała PIERWSZA oficjalna gazetka forumpc.

Jej tematem przewodnim jest humor, a celem wywołanie uśmiechu na twarzy WSZYSTKICH osób z forumpc.

Mamy nadzieję, że pomysł i wykonanie się spodoba i, że znajdzie się więcej osób chętnych do pomocy.

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć na własne oczy wynik naszej pracy proszę ściągać.

_Hoomor_z_forum____numer_1.pdf

_Hoomor_z_forum____numer_1.pdf

Kamix
komentarz
komentarz

Świetnie, ze już jest :)

Właśnie przeczytałem i powiem, ze nieźle to zrobiliście.

Prosimy o następne numery :)

Adixx
komentarz
komentarz

Za?*%>~+"bonzo B)

Saper
komentarz
komentarz

No super wyszło :D

Teraz tylko zbierać materiał i czekać na następny numer ;)

Gość
komentarz
komentarz

A ja byłem jednym z pierwszych, którzy zobaczyli pierwszy numer, ha!

dar55
komentarz
komentarz

czekamy na nastepne

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
czekamy na nastepne

Następne oczywiście będą. Zachęcamy WSZYSTKICH do wysyłania screenów :D

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

No , właśnie przeczytałem i powiem że niezła jest , czekam na kolejne części!

  • 2 tygodnie później...
szczepan522
komentarz
komentarz

Gazetka daje rade :D czekam na następny numer :P tak 3mać !!!

Gość
komentarz
komentarz

hehe tekst o sraniu do kompa mnie rozbroił :D normalnie wybuchłem śmiechem :D całkiem fajne, trochę krótkie i popracujcie nad ortografią :P "ludzi to pomocy" i składnią "odszedłem do wniosku" ;)

Gość
komentarz
komentarz
i składnią "odszedłem do wniosku" wink.gif

Chyba nie składnią, tylko korektą. ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Kiedy planujecie kolejny odcinek? :D

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Szczerze mowiąc ludzie albo:

- zaczeli sie gryźć w język... tfu... palce i nie piszą,

- albo modzi cenzurują co lepsze teksty i nie wysyłają.

Kilka screenów juz mam, ale wciąż za mało na kolejny numer. Napisałem do GoBiego, w celu motywacji modów i adminów do współpracy. Czekamy na screeny :P

Gość
komentarz
komentarz

A czemu Sebastian dostaje plusiki za gazetkę, a ja nie? Też mam swój udział w jej tworzeniu... =(

//edit, nie będę pisał drugiego posta.

Po drugie. Wystawiłem wszystkim, którzy mi pomogli po plusie (Tobie też), Ziom i Saper dali mi z własnej woli. Może zaczniemy od tego, żebyś ty komuś + wystawił? Sam chcesz, a nikomu nie dałeś dry.gif

Bo nikt mi nie pomógł w tworzeniu gazetki =D!

Nie proszę o plusa, tylko się żalę.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
A czemu Sebastian dostaje plusiki za gazetkę, a ja nie? Też mam swój udział w jej tworzeniu... =(

Po pierwsze nieregulaminowy, bo odnosi się do plusa (tak jakby prośba)

Po drugie. Wystawiłem wszystkim, którzy mi pomogli po plusie (Tobie też), Ziom i Saper dali mi z własnej woli. Może zaczniemy od tego, żebyś ty komuś + wystawił? Sam chcesz, a nikomu nie dałeś <_<

@dopisane:

Bo nikt mi nie pomógł w tworzeniu gazetki

Tworzyliśmy ją RAZEM. Każdy był za coś odpowiedzialny. Każdy był później wspomniany na końcu gazetki i w międzyczasie też. KAżdy coś robił i starałem się tak rozdysponować zajęcia, aby sobie w drogę nie wchodzić.

Przemek
komentarz
komentarz

Kiedy kolejny numer? :)

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
Kiedy kolejny numer? :)

Ostatnio dostaję już więcej screenów. Sądzę, że do końca przyszłego (góra początek drugiego) tygodnia gazetka powinna być wydana. Niestety narazie nie zależy to od naszej pracy i chęci, tylko od ilości screenów jakie dostajemy i sami znajdujemy. Ale już kilka mamy, więc sądzę, że powinno się juz niedługo udać.

  • 8 miesięcy później...
Gość
komentarz
komentarz

Ale się uśmiałem .. :D

Zajefajne :P

  • 2 miesiące później...
Illux
komentarz
komentarz

kiedy będzie znów gazetka ;/ ?!

Gość
komentarz
komentarz

Chyba się nie doczekasz, no chyba że sam zrobisz :P

Gość
komentarz
komentarz

Miałem pomysł by na nowo aktywować gazetkę, tylko do tego są potrzebni ludzie do współpracy a ze mno mało kto wytrzyma.

naekana
komentarz
komentarz

Niuniuś ja z Tobą wytrzymam, mam anielską cierpliwość :haha:A jak nie wytrzymam, to poznasz me diabelskie usposobienie :hyhy:

Tak więc jednego człeka już masz. Z tymże ja bym proponowała zabawić się w łapu capu i nie cenzurować autora złapanych wypowiedzi. Jak się pisze coś na publicznym forum, to się ponosi odpowiedzialność za swoje słowa, które z drugiej strony mają prawo podlegać ocenie innych.

Ale czas mam mocno ograniczony, więc dobrze by było znaleźć więcej ludzi do współpracy ;)

  • 1 miesiąc później...
Sylweq7a
komentarz
komentarz

<grzyb> no to wiosna u nas zawitala :)

<orzel> nienawidze wiosny...

<grzyb> dlaczego?

<orzel> slonce mi w monitor swieci

to było mocne xD

  • 2 miesiące później...
Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Widzę, że gazetka wymarła razem z autorem... szkoda.

Ale skoro autor wrócił, to może gazetka by się również reaktywowała?

Ja jestem gotowy do pracy, ale potrzebuję ludu.

Droga Naekano :D Jeśli się za wiele nie zmieniłaś to twoje "diabelskie usposobienie" baaardzo się przyda. Jestem jak najbardziej za 'łapu capu', tak jak byłem przed dwoma laty (ale wtedy modzi kazali mi cenzurować)

Kicko, a ty gotów?

Jeśli tak to również odezwij się w tym temacie. Ostatnio ruszenie gazetki zajęło mi 2 tygodnie (zbieranie ludzi itd.) Mam nadzieję, że i tym razem "nowa" oraz "stara" ekipa forumpc da radę równie szybko!

Jeśli są jacykolwiek chętni to zapraszam. Może przypomnę na czym na współpraca polegała:

Potrzebny był grafik do zaprojektowania strony głównej. - Teraz też jest potrzebny, bo wszystkie dane mi wcięło i nie mam tej okładki.

Potrzebni byli ludzie (NAJBARDZIEJ), którzy nadsyłali screeny obarczone komentarzem na moją skrzynkę mailową (zmieniła się).

No i z tych ludzi, wybrani zostali ci, którzy robili kąciki z "dowcipami", rysunkami itd. Ja zajmowałem się zebraniem tego do przysłowiowej 'kupy',- obarczeniem mową wstępną, spisem treści, podziękowaniami,-oraz wrzuceniem tego na jakiś serwer, tak, żeby każdy mógł korzystać.

Ktoś chętny???

  • 7 miesięcy później...
naekana
komentarz
komentarz

No i jak? Ktoś chętny?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.