x-kom hosting

Najlepsza marka notebooka..?

M4tth3w
utworzono
utworzono

Piszcie jaka jest waszym zdaniem..

I podajcie konkretna argumenty dlaczego.. ale nie coś w stylu, "bo HP ma ładną obudowę" ;)

Również dobrze by było gdybyście napisali własne doświadczenia z daną firmą :)

A więc ja zacznę (opisze 2 firmy z którym miałem styczność :) )

Fujitsu-Siemens : moim zdaniem do bani.. (sam miałem), drogie, części montują do bani, notebooki bardzo się grzeją, szybko się psują, obudowa jest bardzo podatna na ścieranie, touchpad też, matryce po 2 latach do wyrzucenia.. ogólnie mało mobilne w pracy..

Acer : (również posiadam :) ) jak dla mnie wyśmienita firma, notebook jest cichy, praktyczne się nie grzeje, oferuje wysoką mobilność w pracy, matryce świetne do nich montują, obudowy (przynajmniej w najnowszych modelach) są bardzo ładne, praktycznie się nie ścierają, komputery nie drogie, jak dla mnie super :D

Zachęcam do dyskusji.. ;)

zeniTh
komentarz
komentarz

wg. mnie najlepsza firma to toshiba

solidne, praktyczne i trwałe lecz drogie laptopy

a na drugim miejscu HP

obecnie sam uzywam i jestem zadowolony :)

tez dość solidnie wykonany

pracuje stabilnie i ogólnie jest ok

więc tak jak napisałem wyżej wg. mnie dwie najlepsze firmy to toshiba i hp

M4tth3w
komentarz
komentarz

yhm :) są to dosyć solidne firmy (moja siostra miała toshibę).

Zastanawiam się tylko dlaczego jest taka nagonka na Acer'a? :| owszem kiedyś firma nie robiła najlepszego sprzętu, ale teraz.. :D

Boski4
komentarz
komentarz

HP moj brat ma taki i nawet solidny jakość z kamerki internetowej jest bardzo dobra. jakość dźwięku dobra. I w ogole jest dobrze wykonany.

Gość
komentarz
komentarz

IBM i Dell - oba porównywalne ze wskazaniem na IBM'a. Potem HP, Toshiba - także porównywalne jakościowo, Asus, a o reszcie nie będę wspominał.

Gość
komentarz
komentarz

ja mam Hp i jestem bardzo zadowolony.

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza firmy. Jednak jeżeli muszę wybrać to IBM, Dell, Toshiba - w takiej kolejności.

ciaciama
komentarz
komentarz

IBM - komputer na lata. HP i Toshiba na drugim miejscu. Fujitsu Siemens mam od 2 miesiecy i narazie nie ma problemow.

luck112
komentarz
komentarz

dla mnie też IBM te laptopy są po prostu długowieczne

mareee
komentarz
komentarz

Tak potwierdzam IBM moj ojciec mial w pracy laptop i trzymal z 5 lat (nawet więcej)

Teraz mam laptopa z firmy Prestigio jest to srednio znana firmy lecz powiem ze notebooki niczego sobie i tanie :)

www.prestigio.pl

szczepan522
komentarz
komentarz

IBM (sam mam starszy typ i nie narzekam...) następnie HP na trzecim miejscu DELL no i cała reszta...

p.s. wolę starszego renomowanego lapka niż nowego np. "no-name" lub coś podobnego...

Rudyy
komentarz
komentarz

dla mnie IBM , swietnie sie sprawuje tylko minus cena;p ale co zrobic ;-) a po nim toshiba;-) tylko ta znow jak patrze na ibm to zbyt plastikowa i delikatna ale wedlog mnie i tak ponad reszta

ps. trza bylo sonde zrobic w tym temacie;-)

Sasanka
komentarz
komentarz
P

Acer : (również posiadam :) ) jak dla mnie wyśmienita firma, notebook jest cichy, praktyczne się nie grzeje, oferuje wysoką mobilność w pracy, matryce świetne do nich montują, obudowy (przynajmniej w najnowszych modelach) są bardzo ładne, praktycznie się nie ścierają, komputery nie drogie, jak dla mnie super :D

Zachęcam do dyskusji.. ;)

Jakoś nie moge Ci uwierzyć gdyż ACERA masz dopiero od dwóch dni. Odezwij sie za dwa lata i powiedz jak tam się trzyma Twój komp !

M4tth3w
komentarz
komentarz
Jakoś nie moge Ci uwierzyć gdyż ACERA masz dopiero od dwóch dni.

<lol2>, skąd możesz wiedzieć ile mam? :|

Moja siostra miała Acera i trzymał się bez problemu 4 lata..

Sasanka
komentarz
komentarz
<lol2>, skąd możesz wiedzieć ile mam? :|

Moja siostra miała Acera i trzymał się bez problemu 4 lata..

Twoja siostra a nie Ty, a co do tego Acera to wypowiadałes sie w innym poście, co gdzie kiedy i za ile.

//koniec OT!

//następny post odbiegający od tematu potraktowany zostanie warnem!

//naekana

TalenXP
komentarz
komentarz

Obecnie opłaca się kupować 3 marki:

Toshiba,Lenovo,HP

Co do Acera, Asusa,Sony - jakość nie taka jak byc powinna...

IBM byl dobry kiedys teraz to juz nie to, a pod wzgledem ekonomicznym to porazka...

Dell - ekonomia siada

sitol
komentarz
komentarz

apple, po prostu :) wiem że ceny są straszne, ale jakość :)

M4tth3w
komentarz
komentarz

No, apple jest dobry :)

A co do cen, to ogólnie drożyzna się robi.. :(

karV
komentarz
komentarz
Obecnie opłaca się kupować 3 marki:

Toshiba,Lenovo,HP

Co do Acera, Asusa,Sony - jakość nie taka jak byc powinna...

IBM byl dobry kiedys teraz to juz nie to, a pod wzgledem ekonomicznym to porazka...

Dell - ekonomia siada

z tego co mi wiadomo, to lenovo jest prosto od IBM'a oO... chyba, że się mylę ?

ze dwa lata temu kupiłem lenovo (chyba któregoś z A100, ale głowy sobie nie dam uciąć), pracuje do dziś praktycznie bez większych śladów używania

wg. mnie laptopy jak skała, tylko cena nieco wygórowana ;]

krystianinho
komentarz
komentarz

Ja posiadam asusa i jestem z niego bardzo zadowolony....Mam go juz jakis czas i naprawde praktycznie nie widac że wogole jest uzywany....Polecam laptopy z tej firmy ....No i oczywiscie drugim laptopkiem ktorego bym polecił to oczywiszcie Mac'os firmy Apple....fajne laptopki tylko że niestety drogie

Rudyy
komentarz
komentarz

dokladnie lenovi i ibm to to samo ;-) cena dlatego taka wygorowana bo material z jakiego zrobione i czesci sa dobrej naprawde dobrej jakosci, sam posiadam jedno z lapkow ibm'a t40 niby mial miec fabryczna wade, a pomimo tego jej nie widac ;-) ponad to wracajac do ceny.... za klase biznesowa sie placi :D ale jak sie przelozy na czas jaki on nam bedzie sluzyc to warto dolozyc 1000-1200 zł wiecej ;-)

lukiwch
komentarz
komentarz

IBM i Dell to już klasyki wśród laptopów, praktycznie nie do zajechania. Później Toshiba, HP, Asus. Sam mam Asusa naprawdę porządnie zrobiony sprzęt. Polecam :) Co ciekawe kumpel ma FS'a na celeronie i chodzi głośniej i bardziej się grzeje od mojego Asusa na AMD :| Ja bądź co bądź nie narzekam :)

dogslide
komentarz
komentarz

hp z seri dv 9xxx(zajebisty jest dv9k ma 17' i klawe num jest wygodny i wytrzymaly(metr))

acery sa spoko

ibm/lenowo sa bardziej do pracy bo sie po 10 lata\c psuja(muj wujas ma z 1998)

aple to syffff

Rudyy
komentarz
komentarz

ibm/lenovo jest do wszystkiego nie tylko do pracy :D .... także zrobi ci kanapki :P

karV
komentarz
komentarz
...bo sie po 10 lata\c psuja(muj wujas ma z 1998)...

oO, wskaż więcej laptopów które przetrwały to 10 lat bez szwanku :|

poza tym, oceniasz to na podstawie jednej sztuki ?? (która i tak przetrwała 10 lat :unsure: )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.