x-kom hosting

Blue screen przy włączaniu przeglądarki internetowej

Sebaa24
utworzono
utworzono

Witam,

Mam problem z włączeniem przeglądarki internetowej, za "prawie" każdym razem kiedy chce skorzystać z internetu komputer się zawiesza pojawia się blue screen i komputer się restartuje. Problem pojawił się po pół roku użytkowania komputera - lekarstwem na to była przeglądarka opera. Natomiast miesiąc temu robiłem format komputera, i teraz już żadna przeglądarka nie działa. 

 

Zastanawiałem się wiele razy co może być przyczyną. Instalowałem różne wersje windows 7, i nic nie pomaga. Myślałem że problemem może być karta graficzna po zainstalowaniu i odpaleniu gry przy najlepszych parametrach - śmiga.

 

W załączniku przesyłam raport, który pokazuje jaki błąd napotkano. Niestety nic z tego nie rozumiem. Dodam jeszcze, że na blue screenie zauważyłem również oznaczenie błedu -> aktimpag.sys.

Czy mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc? radę ? 

 

Z podziękowaniem, Sebastian

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

 

Formatowałeś partycję systemową czy cały dysk twardy ?

Youki
komentarz
komentarz

Model karty graficznej ?

 

Pokaż temperatury podzespołów w spoczynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw screena

Sebaa24
komentarz
komentarz

Model Karty Graficznej:

AMD Radeon HD 6370M oraz Intel(R) HD Graphics Family

 

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do karty graficznej instalowałeś ze strony AMD, czy producenta laptopa ? 

Sebaa24
komentarz
komentarz

Ze strony producenta

Youki
komentarz
komentarz

Odinstaluj profilaktycznie sterowniki od Radeona i zobacz jak wygląda sytuacja

Sebaa24
komentarz
komentarz

Sytuacja wygląda tak, odinstalowałem sterownik, niestety wyłączył mi się komputer - po czym zaczęła się aktualizacja systemu i sterownik wgrał się ponownie - przeglądarka działa ale za to komputer strasznie się męczy i słychać, że mocno chodzi wiatrak. Po odinstalowaniu sterownika ( RADEONA ) przeglądarka chodzi normalanie - komputer się nie grzeje.

 

Poniżej przesyłam screena zrobionego podczas sytuacji w której komputer się grzał.

Youki
komentarz
komentarz

Spróbuj zainstalować sterowniki, ale ze strony AMD do Twojej karty. 

Sebaa24
komentarz
komentarz

Próbowałem nie pomaga. Czy wiesz o co tutaj może chodzić ?

Youki
komentarz
komentarz

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

Proponuję udać się do działu Bezpieczeństwo i założyć temat, podać zestaw wymaganych logów. Niech ktoś sprawdzi czy nie masz syfu, jakiegoś wirusa w systemie.

Zayfi
komentarz
komentarz
Proponuję udać się do działu Bezpieczeństwo i założyć temat, podać zestaw wymaganych logów. Niech ktoś sprawdzi czy nie masz syfu, jakiegoś wirusa w systemie.

 

Pytanie zasadnicze - czy odinstalowałeś stery z panelu programów czy z menedżera urządzeń?

Sebaa24
komentarz
komentarz

Z menadżera urządzeń odinstalowałem sterowniki.

Zayfi
komentarz
komentarz
Z menadżera urządzeń odinstalowałem sterowniki.

 

To odinstaluj z panelu programów - tak sie powinno robić.

Sebaa24
komentarz
komentarz

No okej okej . Zaraz to wykonam. Tylko odinstaluje i co dalej ? Bo nie wiem na co mam zwrócić uwagę..

Zayfi
komentarz
komentarz
Bo nie wiem na co mam zwrócić uwagę..

 

Odinstaluj z panelu programów to co masz od AMD.

Sebaa24
komentarz
komentarz

No odinstalowałem i co dalej?

Zayfi
komentarz
komentarz

a co ci mówił Youki?

Sebaa24
komentarz
komentarz

No a nie śledzisz postów ? Kurcze myślałem, że coś tutaj podpowiecie szczerze mówiąc. Nic dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam, Sebastian.

  • 3 tygodnie później...
SHADY84PL
komentarz
komentarz (edytowane)

Streszczę krótko przeczyszczenie komputera ,malwarebytes adwcleaner  defragment i powinno być ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.