x-kom hosting

Hasło do visty basic ?

anioł2009
utworzono
utworzono

Powitać... Zrobiłem format na laptopie Samsung r519 na którym jest partycja recovery z vista basic. Niestety po sformatowaniu pojawia się okno logowania z kontem "User" i prosi o hasło które nie jest mi znane. Wcześniej na koncie żadnego hasła nie było.

Recovery zrobione jest do stanu fabrycznego..Ktoś może kojarzy czy Samsung ma jakies swoje hasła na windowsy w swoich laptopach ??

Gość
komentarz
komentarz

Samsung takie robi recovery w niektórych laptopach, że wymaga hasła jeśli było założone przy pierwszym uruchomieniu laptopa.

Spotkałem się też z czymś takim że nie było możliwości utworzenia swojej nazwy użytkownika tylko była z automatu wpisana nazwa jaka była utworzona po pierwszym uruchomieniu.

Także to nie jest wina Visty tylko Samsunga,jesteś pierwszym właścicielem laptopa czy go odkupiłeś?

anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)

Pierwszy właściciel... Support Samsunga sugeruje wgranie nowego windowsa z nową licencją :sick: Laptop ma 5 lat

 

 

[Edyta] 

Problem rozwiązany z pomocą Ubuntu  :)

 

Można zamknąć temat.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.