x-kom hosting

Problem z wydrukowaniem etykiet

CzuCzu90
utworzono
utworzono

Witam.

Kupilem etykiety w postaci kartki a4 na ktorych jest 5 kolumn i 13 wierszy takich malych etykiet do odklejania, i teraz mam problem z drukowaniem bo nie wiem jak to zrobic zeby po wydrukowaniu na kazdej malej etykietce napis miescil sie w jej obrebie. Probowalem w wordzie robic kopie takiej kartki (5 kolumn i 13 wierszy) ale po wydrukowaniu i przyłozeniu do tej oryginalnej roznica na jednej byla mala ale na ostatniej juz bylo 0.5 cm. Próbowałem tak kilka razy i dalej lipa. Robilem skan oryginalu i konfertowalem do worda ale to tez nie byl zbytnio dobry pomysl. Pytanie do was jak to zrobic, czy jest jakis program do takich rzeczy ? Moze w exelu cos da sie wykombinowac?

CzuCzu90
komentarz
komentarz

Widze ze to forum jest bardzo pomocne. Dziekuje wszystkim za te wszystkie odpowiedzi bo wasza pomoc jest bezcenna.

jackkacperek
komentarz
komentarz

Nie tylko tobie tak świetnie pomagają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.