x-kom hosting

[rozwiązany] problem z WIN 98 SE

nitro07
utworzono
utworzono

Po resecie komputera z WIN 98 SE zaczęly pojawiać się komunikaty o błędach (niebieski ekran), spóbowałem przeinstalować system (jeden na drugi) i podczas instalowania tan sam problem po restarcie przez instalator pokazują się różne błędy (zawsze podobne) dwa z nich:

Wystąpił krytyczny wyjątek 0E w 0028:48110000

Bieżąca aplikacja zostanie zakończona.....

lub

Wystąpił krytyczny wyjątek 0E w 0028:C000A7AF w VXD VMM(01) + 000097AF. Bieżąca aplikacja zostanie zakończona.....

Format nie wchodzi w grę. Co robić ??

A po skanowaniu scandiskiem pokazuje się komunikat, że nie można zapisać pliku scandisk.log i że przyczyną jest brak miejsca na dysku, a wolnego miejsca jest 4GB.

  • 3 tygodnie później...

wojbalus
komentarz
komentarz

Witaj. Po pierwsze to pisz wyraźniej. O co chodzi z tym resetem komputera? Wcisnąłeś reset na kompie i ci takie komunikaty wyskakują czy po prostu sformatowałeś kompa? I dlaczego format nie wchodzi w grę? Wiesz windows 98 lubi się sypać i ciężko się go naprawia to z reguły tylko format pomaga. Pozdrawiam

nitro07
komentarz
komentarz

1. problem rozwiązałem - wymieniłem baterię na płycie głównej i skonfigurowałem od zera BIOS - pomogło,

2. format nie wchodził w grę ze względu na informacje i zainstalowane oprogramowanie na tym komputerze,

// Temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.