x-kom hosting

Tania konsola na 6 latka?

mmonika81
utworzono
utworzono
Witam, 

szukam przenośnej konsoli dla 6 letniego chłopca, takiej do 100 zł. 

Wiem, że to niewysoka cena, ale nie dysponuje większą kaską (w rodzinie mam jeszcze kilkoro dzieci, i każdemu muszę kupić prezent w takiej cenie). 

Wydaje mi się zresztą, że szkoda wydawać więcej pieniędzy na sprzęt dla małego rozrabiaki. Jest dwóch chłopaków 10 i 6 lat. Starszy dostanie ode mnie zdalnei sterowany helikopter. A młodszy ponoć chce właśnie konsole. Mają jeden komputer, ale zgaduje, że starszy młodszego odgania od niego. 

Doradzcie coś fajnego w kwocie do 100 zł żeby chłopak nie musiał sięw wstydzić przed kolegami (a pochodzi biednej rodziny, więc w szkole nie jest mu łatwo)
 

norbert1111111
komentarz
komentarz

będzie niezwykle trudno znaleźć konsolę za 100 zł ( chyba, że może używaną ) ale nawet używaną jest ciężko znaleźć w tej cenie.

norbert1111111
komentarz
komentarz

hmm... a może jakiś używany smartfon na gwarancji dla młodego ( za 100 zł coś powinno być ) lubi grać w jakie gry?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

 

Witam, 

szukam przenośnej konsoli dla 6 letniego chłopca, takiej do 100 zł. 

Wiem, że to niewysoka cena, ale nie dysponuje większą kaską (w rodzinie mam jeszcze kilkoro dzieci, i każdemu muszę kupić prezent w takiej cenie). 

Wydaje mi się zresztą, że szkoda wydawać więcej pieniędzy na sprzęt dla małego rozrabiaki. Jest dwóch chłopaków 10 i 6 lat. Starszy dostanie ode mnie zdalnei sterowany helikopter. A młodszy ponoć chce właśnie konsole. Mają jeden komputer, ale zgaduje, że starszy młodszego odgania od niego. 

Doradzcie coś fajnego w kwocie do 100 zł żeby chłopak nie musiał sięw wstydzić przed kolegami (a pochodzi biednej rodziny, więc w szkole nie jest mu łatwo)

 

moj siostrzeniec sie wstydzil bo inne dzieci zmyslaly ze maja po 5 konsoli w domu co jest oczywiscie bzdura , bo 3-4 to naprawde biedne rodziny, cokolwiek bys nie kupila zawsze sie znajdzie ktos w klasie / szkole kto bedzie chcial sie pokazac i nazmysla mu co to on nie ma w domu - ja bym dorzucil do tego :   http://olx.pl/oferta/xbox-360-sprzedam-zamienie-na-gry-CID99-ID81Hc7.html#812e287b46;promoted

tak jak kolega powyzej wspomnial mozesz kupic jako prezent łączony

 

lub cos takiego : http://olx.pl/oferta/nintendo-wii-3-komplety-CID99-ID7WbMH.html#9cdaa522e7

 

http://olx.pl/oferta/konsola-wii-CID99-ID899oL.html#145d68bf05ta oferta jest fajna, mozesz przyoszczedzic na grach :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dzieci mogą zmyślać, ale żeby robili to licealiści to już jest zabawne. Spotkałem się z gościem, który wymyślił, że w komputerze ma Nvidia GTX Titan a do tego Athlona x3 i zasilacz 400W :D

norbert1111111
komentarz
komentarz

mógł mieć Titana z X3 może tworzył "potfora do gejmingu"
PS. zapewne zmyślał bo wkładanie tej katy do tego zasilacza jest głupotą o athlonie nie mówiąc.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dzieci to robią, bo chcą czuć się lepsze, ale teraz pytam na co gość, który ma 17 lat to robi? 

norbert1111111
komentarz
komentarz

bo nie robił tego jak był mały xd

mmonika81
komentarz
komentarz

Dziękuję za odpowiedzi. Tak sądziłam że nie będzie łatwo

 

Ech, czyli Overmax albo ART Tinybox, albo Vakoss Xzero X2-B60G odpadają?

 

No to nie wiem. Samolot juz kupiłam czyli jedna lepsza na dwóch chłopaków odpada. 

norbert1111111
komentarz
komentarz

a może starszy da pograć młodemu i młodemu też kupić jakąś zabawkę?

mmonika81
komentarz
komentarz

Dobrze byłoby zobaczyc czy te tańsze konsole faktycznie są strasznie badziewne, że nie nadają się dla 6 latka. tak przez internet to ciężko mi orzec.

Gość
komentarz
komentarz

ale tak sie zastanawiam bo za stowke to naprawde fajne jakies autko mozna kupic w leclercu czy makro , może zobacz jakis mały zestaw lego?? jakas formuła albo coś? 

norbert1111111
komentarz
komentarz

jak miałem kilka lat to zawsze chciałem monster tracka ( takiego co jeździłby po trochę cięższych terenach ) może pogadaj z młodym, na komputery przyjdzie jeszcze czas :)

Gość
komentarz
komentarz

ja tez mialem kompa w wieku 6 lat ( komp cala rodzine nie ze osobisty) ale nie interesowalem sie nim jakos szczegolnie , pod choinke zawsze zabawki dostawalem i sie z nich najbardziej cieszylem

norbert1111111
komentarz
komentarz

no właśnie po to są święta aby cieszyć się z rzeczy małych i aby spędzić chociaż trochę czasu z rodziną :)
teraz brakuje mi śniegu, pamiętam jeszcze jak z 10 lat temu w grudniu zawsze śniegu było pod dostatkiem :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Widzę że nie tylko mnie brakuje sniegu

norbert1111111
komentarz
komentarz

hehe zawsze byl a teraz go nie ma :(
Ostatnio było przez kilka dni poniżej -5 a i tak nie chciał padać skubany.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

U mnie troszku jest śniegu na drzewach 

Gość
komentarz
komentarz

do mojego przylotu wole zeby sniegu nie bylo co by nie bylo komplikacji z lotem - na szczescie lece prosto do lublina a w lublinie moj blok jest kolo obozu na majdanku wiec dojazd autem zajmuje 15 minut do lotniska :cfaniak:

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Nigdy nie miałem czegoś takiego więc się nie wypowiem, ale zważając że uda się kupić za150 zł ds lite z r4 to nie wiem czy jest sens.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.