x-kom hosting

[Rozwiązany]kabel HMDI-DVI, problem z podłączeniem

Lipton
utworzono
utworzono (edytowane)

Kupiłem kabel HDMI-DVI moja karta graficzna Radeon 9800 a Monitor Samsung 19" LCD LE19R86BD

podlaczylem DVI do wyjscia w karcie a HDMI do Monitora no i uruchamia mi sie ekran wszystko ok ladowanie Windows XP i nagle jest czarny ekran funkcja HDMI nie dostepna biggrin.gif

Moze musze przez kabel D-Sub Ustawic Rozdzielczosc na HDMI zeby dzialalo pomozcie nie wiem co robic :/

//jak jeszcze raz sformułujesz w ten sposób temat na twoje konto poleci WARN!

//naekana

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu

Rincewind
komentarz
komentarz

albo karta albo monitor nie posiada funkcji hdmi.raczej karta

vocativus
komentarz
komentarz
Moze musze przez kabel D-Sub Ustawic Rozdzielczosc na HDMI zeby dzialalo pomozcie nie wiem co robic :/

człowieku co ma D-Sub do HDMI?

System uruchom na monitorze, w sterownikach ustaw albo dublowanie obrazu i będzie wyświetlać na tv i monitorze albo ustaw wyświetlanie na TV jako pierwsze urządzenie wyjściowe.

Jest drugi sposób - w telewizorze masz wejście komponentowe i możesz użyć przejścia D-Sub - komponent. Jakość jest również wysoka.

Lipton
komentarz
komentarz

a co ma tv do monitora ?

mi chodzi o to zeby po prostu dzialalo to przez HDMI. Mozesz mi te wyjscie komponentowe pokazac ?

Z D-Sub mialem podobnie po prostu i myslalem ze jak ustawie rozdzielczosc 1280x800 to bedzie dzialac bo przez D-Sub nie dziala czytałem w instrukcji ze trzeba dobrac Hz zeby chodzilo ale jak ja mam to zrobic jak mi do Wina nie wchodzi.

Nie znam sie zbytnio na monitorkach

vocativus
komentarz
komentarz
a co ma tv do monitora ?

A jak system chcesz uruchomić skoro na TV nie wyświetla??? Uruchom na monitorze, wprowadź zmiany w sterownikach o których pisałem wcześniej i będzie działać.

Z D-Sub mialem podobnie po prostu i myslalem ze jak ustawie rozdzielczosc 1280x800 to bedzie dzialac bo przez D-Sub nie dziala czytałem w instrukcji ze trzeba dobrac Hz zeby chodzilo ale jak ja mam to zrobic jak mi do Wina nie wchodzi.

rozdzielczość dla telewizora ustaw taką na jakiej on działa czyli 1440 x 900, częstotliwość odświeżania podana jest w instrukcji obsługi telewizora.

Lipton
komentarz
komentarz

dobra dziala mi na rozdzialce 1440 a czy moge pracowac w mniejszej ?dzieki za pomoc zamykamy temacik :Da jak zrobic zeby byl dzwiek ?

dobra poradzilem sobie podlaczylem do Żółtego złącza dzieki

vocativus
komentarz
komentarz
a czy moge pracowac w mniejszej ?

a jak ustawiłeś niższą to działało? -nie działo!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.