x-kom hosting

LG L206WTQ-SF czy Samsung SyncMaster 931BW

Ekseption
utworzono
utworzono

Mam ok 900 zł na monitor i wybrałem te dwa modele do "ostatecznej rozgrywki". Poproszę o Wasze typy, może jakieś doświadecznia, opinie?

mmarcin87
komentarz
komentarz

moge ci tylko powiedziec ze sam mam tego lg i jest bardzo fajny.fajne kolorki, zero smuzenia(2ms), a w gruncie rzeczy samsung o ktorym piszesz to nie jest konkurencja dla tego monitora(gorszy kontrast i przeciez mniejsza matryca). konkurencja samsunga dla monitora lg l206wtq-sf bedzie raczej ten http://www.lcd4you.pl/monitor/samsung_2032_BW.php?podzial=2

te maja na tyle podobne parametry ze powinienes sie kierowac wygladem i/lub zaufaniem do firmy(nie ma co ukrywac ze samsung wyglada lepiej:))

adas_milik
komentarz
komentarz

Ja tez przychylny bylbym bardziej do LG, lepszym producentem monitorow sie wydaje jest LG. Poza tym ten czas reakcji jest naprawde maly, wiec do gier czy filmow doskonale sie nadaje.

Przemek
komentarz
komentarz

Zdecydowanie LG.

Nie kierujcie sie wygladem a zaufaniem do firmy gdzie LG wygywa z Samsungiem pod prawie kazdym wzgledem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.