x-kom hosting

PowerBank - czym ładować?

schizowy
utworzono
utworzono
Witam. Dziś chciałbym sobie kupić powerbank Colorovo 6800, ale zastanawia mnie jedno - czym go ładować? W opakowaniu nie dostaje się żadnej ładowarki. Producent zaleca ładowanie USB przez komputer/laptop, ale to trwa 8 godzin. Mam mieć włączony 8h PC aby naładować powerbank? Niezbyt mi to odpowiada. A co jeśli bym ładował powerbank ładowarką od telefonu o napięciu 1200 mA? 
Czym Wy ładujecie powerbanki?

madzialex
komentarz
komentarz

Z założenia powinien mieć zabezpieczenie przed ewentualną za mocną ładowarką, więc w teorii możesz ładować, ale odpowiedzialności za to nie biorę ;) Ja mam Omegę 5000mAh i niestety kiedy ją kupowałam kierowałam się tym, że była jedną z najlepszych w swojej klasie, co odbyło się kosztem tego, że ma dedykowane wejście (tzn. nie micro/miniUSB) i i tak jestem zmuszona korzystać z tego, co dostałam od producenta. Jakkolwiek inne baterie ładuję markowymi ładowarkami, jakie mam pod ręką, czyli Nokię Samsungiem, aparat Nokią itd. ;) Zauważyłam jednak od dłuższego czasu prawidłowość, że im dłużej coś ładuję, tym potem dłużej się to urządzenie rozładowuje.

Inżynier_Colorovo
komentarz
komentarz

Witaj. PowerBox można ładować z komputera poprzez złącze USB nie mając włączonego laptopa. Większość laptopów posiada taką funkcję, że utrzymuje napięcie na porcie, z którego trwa ładowanie. Jeśli natomiast nie ma takiej możliwości, to z powodzeniem można ładować akumulator za pomocą ładowarek do telefonów. Ładowanie trwa do 8 godzin w zależności od specyfikacji ładowarki. Czy to jest długo? Kwestia względna. PowerBox 6800 ma 6800 mAh, to duża pojemność więc ładowanie musi trochę potrwać. Wprowadziliśmy ostatnio PowerBox 13000 mAh. Jego ładowanie trwa do 12 godzin, ale za to można nim naładować smartfona do pełna nawet 7 razy (oczywiście w zależności od pojemności baterii). 

żółtodziób12345
komentarz
komentarz

Możesz dokupić wtyczkę do kontaktu i po sprawie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.