x-kom hosting

bluescreen

justdoitt
utworzono
utworzono

Witam ma ogromny proble.

Od jakiegoś czasu mam Vistę. Pojawia sie w bluescreen po może 5-10 mionutach w zależnosci ile stron internetowym otwieram.

Pobierałam już kilka programów które miały pomóc w rozwiązaniu i naprawie błęgów, lecz niestety nic z tego.

Po każdym restarcie pojawia się komunikat :

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:    d1
  BCP1:    00000008
  BCP2:    00000002
  BCP3:    00000001

gdy chcę "rozwiązać problem" niesteyty nic sie nie wyświetla. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Miłego dnia!

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

 

Z fusów nic nie wywróżę :) 

justdoitt
komentarz
komentarz

POPROSTU SIĘ NA TYM NIEZNAM ;(

DZIĘKUJĘ

Youki
komentarz
komentarz

Masz te pliki. Zaznacz je, daj prawym i naciśnij dodaj do archiwum ( przy założeniu, że masz WinRar'a przykładowo zainstalowanego). Potem dajesz OK i jak już masz plik to wchodzisz na dowolony upload, przykładowo speedyshare i tam wrzucasz ten plik. Potem dajesz mi link do pobrania tego pliku.

justdoitt
komentarz
komentarz (edytowane)

.

Youki
komentarz
komentarz

Ale ja nie chce, żebyś mi podawał błędy itd. Chce tylko, żebyś wysłał mi pliki z folderu DUMP, które sam sobie sprawdzę ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.