x-kom hosting

Opłaca sie kupować Samsung 940 N?

DamianSan89
utworzono
utworzono

Witam mam małe pytanko. Za niedługo w media markt bedzie wyprzedaz monitora samsung 940 N bedzie kosztowal 499 zł. JEstem na rtapie kupowania monitora i zastanawiam sie nad kupnem tego monitora. Warto? Ponadto chciałbym sie zapytać czy brak złacza DVi to poważna wada tzn. czy złacze Dvi gwarantuje dużo wyższą jakos obrazu? Wiem ze Dvi jest cyfrowe a D-Sub analowgowe czy to jest duża róznica w jakosći?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A czy 940N nie ma czasem DVI właśnie??

Moi rodzice mają 940B (to chyba trochę lepszy model) i wg mnie jest bardzo fajny.

vocativus
komentarz
komentarz

Różnica nie jest zauważalna. Przy dłuższym kablu niż 2,5m jakość zaczyna spadać.

Co do monitora: trochę mały kontrast ale nie jest źle. Brak DVI to nie jest wada, ale dobrze by było gdyby DVI był w monitorze.

Sonido
komentarz
komentarz

Ja osobiście wolałbym np. 940BW. W każdym bądź razie LCD z obrazem panoramicznym, ale jeżeli za 500 PLN to warto brać i nawet go pogonić pózniej ;)

DamianSan89
komentarz
komentarz

Bedzie sie to nadawac do gier. Czy 8 ms to troche nie zaduzo?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja na 940B grałem i smug nie widziałem, ale przyznam, że nie przyglądałem się (sprawdzałem raczej, czy dane gry działają).

snip91
komentarz
komentarz

Sam mam ten monitor (940N) i bardzo dobrze mi się na nim gra i ogląda filmy. Jak dla mnie jest bardzo dobry.

DamianSan89
komentarz
komentarz

Kupiłem monitorek fajny tylko mam problem z ustawieniami. Kurcze móglbys mi podać twoje ustawienia jasnosci itp. bo ciezko mi ztym idzie a takto ulatwi mi to sprawe :D

Sonido
komentarz
komentarz

No to najlepiej spytaj sniper'a. Ja u siebie mam jasność 80, kontrast 70, ale pewnie u Ciebie na takich wartościach będzie wyglądać nieco inaczej. Zależy od monitora.

adas_milik
komentarz
komentarz

A nie lepeij kupic takiego LG L196WTQ?? ma duzo lepsze parametry a cena taka sama?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.