x-kom hosting

Photoshop CS6 - licencja komercyjna, dożywotnia - jaka cena?

Rebreg
utworzono
utworzono

Witam. Zastanawiam się ile może kosztować taki Photoshop. Na allegro znalazłem np. za 1800zł ale nie wydaje Wam się, że to trochę za tanio? W aukcji jest napisane, że to wersja komercyjna oraz dożywotnia a to ważne biorąc pod uwagę nową politykę płatności Adobe. Czy taki Photoshop nie kosztuje przypadkiem około 3500zł?

r102
komentarz
komentarz

A nie wystarczy GIMP ?

SuperBeton
komentarz
komentarz

Ceny poleciały w dół, gdyż taki pudełkowy Photoshop nie będzie już wspierany przez Adobe. Oznacza to, że z czasem dystans pomiędzy wersją subskrypcyjną (obejmującą m. in. bezpłatne aktualizacje - których wersja dożywotnia nie otrzyma), a wersją pudełkową, zacznie się powiększać.

Rebreg
komentarz
komentarz

Dzięki SuperBeton :P Czyli możliwe, że to 1800 to normalna cena... a myślałem, że ceny będą raczej iść w górę bo to ostanie Photoshopy za które nie będzie trzeba płacić cały czas (w sensie abonament). ;)

  • 2 miesiące później...
s3dp
komentarz
komentarz

A jak jest z wykorzystaniem tych photoszopów z allegro do celów komercyjnych w żadnym sklepie poza allegro nie mogę znależc CS6

IdCzarek
komentarz
komentarz

odradzam zkup takich Photoshop - są to produkty ze stanów zjednoczonych (głównie) które nie powinny znaleźć się na rynku polskim.

 

Podczas kontroli w firmie zostaje to potraktowane jako pirackie oprogramowanie.

 

Photoshop CS6 w wersji do pobrania z ADOBE koszt około 3700 - 3800 zł brutto.

Cały pakiet około 7800 zł brutto.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.