x-kom hosting

,, Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność''

taliban102
utworzono
utworzono

 Witam mam problem z komputerem. Chodzi tu chyba o karte graficzną. Zaczęło się od tego jak grałem w Wot zawiesiło mi go i wyskoczyło : sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał swoją sprawność'' . Później zaczęły się paski i kropki na ekranie. Kropki jak włączam system a paski jak już jestem na pulpicie. Przeinstalowanie Windowsa nie pomogło ( kilka prób, nawet xp próbowałem.) wszelkie sterowniki nie pomogły. Ani najnowsze, ani najstarsze. Gdy wyrzucam całkowicie sterownik karty graficznej na pulpicie nie ma pasków, ale gdy włączam system są kropki. Wczoraj wyczyściłem karte i śmigało do wieczora bez zastrzeżeń, ale od rana to samo. Moja Karta to Radeon 4850 Hd 512. Czy da się coś z tym zrobić czy to po prostu karta już do wymiany? Proszę o pomoc i przepraszam, ale jestem trochę zielony w te sprawy. 

Youki
komentarz
komentarz

Obniż taktowanie rdzenia w CCC o 50 MHz. 

 

Po drugie pokaż temperatury karty graficznej w spoczynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw screena.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.