x-kom hosting

Monitor Samsung SyncMaster 931BW

Rafal99
utworzono
utworzono

Witam,

mam monitor (niedawno kupilem) Samsung SyncMaster 931BW 19". Jego nominalna rozdzielczosc to 1440 x 900 piksele. Czy powinienem ustawic taka rozdzielczosc?? Czy moze lepiej 1024 na 768 pikseli, bo taka mialem ustawiona oryginalnie...

Moze moje pytanie jest dla niektorych forumowiczow glupie, albo banalne ale ja naprawde do konca nie wiem. Chyba jednak 1440 x 900 powinienem ustawic. Tak??

Lewy12
komentarz
komentarz

To zależy od ciebie.Jak chcesz możesz jak nie chcesz to nie musisz monitorowi nic się nie stanie.

Sonido
komentarz
komentarz

Najlepiej tą najwyższą, czyli nominalną, bo wtedy ładniej wygląda. Chociaż to zależy od upodobań. Ja u siebie mam 1680x1050 i jest lux ;)

Lipton
komentarz
komentarz

no ja niestety ale nie moge ustawic 1440 nie wiem dlaczego :D ale przyzwyczajony jestem do 1024

adas_milik
komentarz
komentarz

ja tam tez u sibie w LG mam najwieksza nie lubie takich wilekich liter i ikon ale moze nie ktorym potrzeba.

Daro81
komentarz
komentarz

ja mam taki sam monitor, rozdzielczość ustawia się wedle upodobań, jak miałem geforca 6800 nie mogłem ustawić nominalnej roździelczości ale po przesiadce na radeona x1950 pracyje na 1440x900:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.