x-kom hosting

Rezygnacja z domeny na home.pl

kubi1182
utworzono
utworzono

Witam ,rok temu wykupiłem domene na home.pl i po jakims czasie nie była mi już potrzebna i o niej zapomniałem ,jakiś czas temu przyszedł mi rachunek w wysokosci 80zl ok za przedłużenie usługi ,ale ja nie chciałem jej przedłużać ,więc nie zapłaciłem bo na stronie pomocy jest napisane że jak się nie zapłaci to domena już nie należy do mnie i moje konto się usuwa. Po pewnym czasie znów mi przyszedł rachunek o wysokości 120zł , był to rachunek reaktywacyjny z powodu tego że nie zapłaciłem wcześniej . Jak zakończyć tą usługę ? Bo domena już mi nie jest dawno potrzebna a nie będę przecież płacił za coś czego nie używam.

Proszę o szybką pomoc :)

Mass_Turbator
komentarz
komentarz

Miałem to samo. Po prostu olej sobie.

kubi1182
komentarz
komentarz

I nic nie zapłaciłeś ? Uff to git :d

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Po prostu zignoruj to. Pewnie dostajesz coś na zasadzie pro formy. A na przyszlość to takie usługi radzę rezerwować w firmach, gdzie stawki są dużo niższe. Po co przepłacać aż takie kwoty?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.