x-kom hosting

blue screen

Markoson
utworzono
utworzono

Hej, ostatnio męczy mnie pewien problem. Gdy włączam grę po kilku minutach (lub praktycznie od razu) wyrzuca mnie do niebieskiego okna (załącznik niżej). Moja karta graficzna to AMD Radeon HD 7700 Series. Wielokrotnie starałem się zainstalować nowe sterowniki jednak na nic one się zdawały. Wie może ktoś jak na ten problem zaradzić? Pozdrawiam :)

Gość
komentarz
komentarz

jaki zasilacz? probowales starsze sterowniki?

Markoson
komentarz
komentarz

Nie pamiętam jakiej jest marki - z nim nie było nigdy problemów, a komputer miał wystarczająco mocy. Stare sterowniki instalowałem również nie przyniosły one żadnych efektów.

Gość
komentarz
komentarz

Nie pamiętam jakiej jest marki - z nim nie było nigdy problemów, a komputer miał wystarczająco mocy. Stare sterowniki instalowałem również nie przyniosły one żadnych efektów.

zasilacz nawet markowy nie jest rzecza trwala i naturalnie traci moc - dlatego odkrec bocznia pokrywe i odczytaj marke zasilacza, zasilacze niemarkowe sa szczegolnie mniej trwale

Markoson
komentarz
komentarz

atx gembird intel 2.2 600W

Gość
komentarz
komentarz

zasilacz czarna lista i moze powodowac takie zachowanie kompa, masz moze dwa sloty pci-e w komputerze zeby sprawdzic na drugim slocie?

Markoson
komentarz
komentarz

Nie posiadam

Gość
komentarz
komentarz

a masz moze jakiegos kolege czy kolezanke zeby podrzucic karte i sprawdzic?

Markoson
komentarz
komentarz

Mam, ale musiałbym z nimi się zmówić na jutro ;)

Gość
komentarz
komentarz

to sie zmow na jutro wez swoja karte graficzna i sprawdz u nich jesli bedzie to samo to wielce prawdopodobne ze zasilacz uszodzil ci karte graficzna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.