x-kom hosting

powiadomienia

hawli
utworzono
utworzono

wydaje mi sie ze miła i przydatną fukncją byłoby powiadamianie o odpowiedzi poprzez wiadomość na gadu-gadu. sądze że wielu użytkowników używa tego komunikatora i byłoby to wygodniejsze niż powiadamianie e-mailem który potrafi sie zgubić :P

Gość
komentarz
komentarz

Ale to jest skrypt wbudowany w forum, a o takim, o którym mówisz, jestem prawie pewny, że nie ma.

GoBi
komentarz
komentarz
jestem prawie pewny, że nie ma.

Jest taki skrypt. Lecz pod ten skrypt na którym aktualnie stoi ForumPC nie widziałem takiej opcji ani dodatku. Poszukam, a efekt poszukiwań napisze w tym temacie.

hawli
komentarz
komentarz
Ale to jest skrypt wbudowany w forum, a o takim, o którym mówisz, jestem prawie pewny, że nie ma.

widzialem takie powiadomienia na kilku forach wiec na pewno jest, a czy do skryptu na ktorym jest oparte forum nie wiem

Zarov
komentarz
komentarz

Powiadomienia są w phpbb a to jest IPB, jeśli znajdzie się dodatek to pewnie da się zrobić to via gg. Więc google.pl w dłoń i do roboty.

magic1001
komentarz
komentarz

A czy idzie zrobić jak na wielu forach, żeby można było ustawić powiadomienie o odpowiedzi na post emailem automatycznie. Czasem można zapomnieć kliknąć to przy pisaniu posta, a na wielu forach można ustawić tak żeby było zawsze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.